Lista startowa II Runda Przeprawowego Pucharu Polski ATV SPORT EXTREME1. Deżakowski Paweł
2. Froś Grzegorz
3. Gossa Dawid
4. Góra Mariusz
5. Grefkowicz Paweł
6. Grzywacz Piotr
7. Kiełbasa Henryk
8. Kocieniewski Dominik
9. Kosiorowski Marek
10. Kraśnicki Piotr
11. Krzemkowski Dariusz
12. Lindner Arkadiusz
13. Lindner Radosław
14. Lisiak Przemysław
15. Malinowski Jakub
16. Obrębski Marek
17. Pawlak Michał
18. Rogowski Wiesław
19. Rybak Filip
20. Rybak Sylwester
21. Rybak Arkadiusz
22. Rybak Kacper
23. Sabiniarz Arkadiusz
24. Sitarek Tomasz
25. Sitarek Artur
26. Szulc Tomasz
27. Szynkiewicz Marcin
28. Szypliński Tomasz
29. Wiśniewski Tomasz
30. Witas Jarosław
31. Zmorek Maciej
ATV SPORT ADVENTURE 1. Babiarz Michał
2. Batogowski Michał
3. Bednarski Damian
4. Bednarski Wiktor
5. Bińkowski Paweł
6. Bojda Łukasz
7. Bojda Andrzej
8. Borodycz Jacek
9. Bożałek Marcin
10. Buchert Bartłomiej
11. Czapla Marek
12. Danielczyk Ireneusz
13. Dolski Adam
14. Dybowski Bartłomiej
15. Dyszy Krzysztof
16. Ikar Damian
17. Iwański Grzegorz
18. Jagielski Łukasz
19. Kaczmarczyk Sebastian
20. Kaczmarczyk Wojciech
21. Konop Emil
22. Kosiorowski Wiktor
23. Koźmiński Konrad
24. Kunicki Michał
25. Kwietniewski Ireneusz
26. Lemurczyk Adam
27. Leśniewski Krzysztof
28. Łach Łukasz
29. Łukasiewicz Radosław
30. Nadolny Arkadiusz
31. Niemczyk Miłosz
32. Palusiński Krzysztof
33. Pawelec Tomasz
34. Plata Arkadiusz
35. Sielski Piotr
36. Ubych Adam
37. Wieczorkiewicz Łukasz
38. Wrzecionkowski Mateusz
39. Witczak Piotr
40. Woch Cezary
41. Wróblewski Tomasz
42. Zawiliński Marcin
ATV SPORT UTV 1. Janicki Andrzej/ Krzysztof Żak
2. Kamiński Adam
3. Kubiak Marek/ Piotr Cichoński
4. Kurasiak Tomasz / Agata Heller
W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.
HARMONOGRAM *Piątek 13.06.2014Biuro Rajdu– Dworek Gozdawa
http://www.gozdawa.plGozdawa 9, 88-300 Mogilno
N52 38 35.8 E17 54 52.9
Od 10:00 otwarcie Biura Rajdu
• Odprawa administracyjna uczestników w biurze rajdu (Dworek)
• Otwarcie Parku Maszyn. Badania techniczne pojazdów
10:00 -19:30 Prezentacja najnowszych pojazdów Can-Am
16:00 – 2:00 Strefa Serwisowa Multimoto & Quad Klinika
18:45 zamknięcie Biura Rajdu, zamknięcie Parku Maszyn
19:00 Odprawa uczestników - szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! (Dworek)
20:00 Start Odcinka Nocnego wg wylosowanych godzin startu - limit czasu na pokonanie odcinka nocnego podany na odprawie
23:00 - 01:00 posiłek regeneracyjny (Karczma Western City), powrót do Parku Maszyn (Park Maszyn strzeżony)
Sobota 14.06.2014 7:00- 10:00 Śniadanie (Stołówka)
8.00 – 14.00 Strefa Serwisowa Multimoto & Quad Klinika
8:00 – 8:30 Biuro Rajdu
• Otwarcie Biura Rajdu
• Ogłoszenie nieoficjalnych wyników odcinka nocnego
Od 9:00 do 10:00 Start Odcinka Dziennego - limit czasu na pokonanie odcinka dziennego podany na odprawie
17:00-20:00 Czas na odpoczynek
20:00 Rozpoczęcie biesiady w stylu country (Karczma Western City)
20:30 Ogłoszenie nieoficjalnych wyników
21:00 Ogłoszenie oficjalnych wyników, rozdanie nagród
02:00 Zakończenie biesiady
Niedziela 15.06.2014 8:00-10:00 Śniadanie (Stołówka)
10:00 Zamknięcie strzeżonego Parku Maszyn, odbiór pojazdów. Powrót do domu
*Harmonogram może ulec zmianie.