Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kamerka do sportów ekstremalnych
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.06.2024 14:41



Odpowiedz  [ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Następna
Kamerka do sportów ekstremalnych 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2014 14:21
Posty: 268
Miejscowość: Okolice Radomia
Imię: Paweł
Quad: Polaris Sportsman 450
Poprzednie quady: Ltz 400
PostWysłany: 14.09.2014 08:46 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Quadem Po Afryce, masz może jakieś filmiki z tej kamerki ? Pokaż z checia zobacze bo też szukam kamerki, a i ile dałeś za swoją ?

_________________
Sprzedam kompletny strój : http://olx.pl/oferta/stroj-cross-quad-e ... 8KUYR.html


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.03.2013 20:37
Posty: 401
Miejscowość: Kolbuszowa
Imię: Dawid
Quad: Lucky Star 500 08r, Suzuki LT-Z 250 05r
Poprzednie quady: Suzuki RM 250
PostWysłany: 14.09.2014 10:02 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Tak, chodzi mi o Extreme GOLD :)

_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!"


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2010 17:18
Posty: 516
Imię: Maciek
Quad: Suzuki LTZ 400 k8 & Polaris rzr 800s<3
Poprzednie quady: Hummer ATV 110 Bashan bs200-s7 Yamaha Blaster 200 Yamaha Raptor 700r
PostWysłany: 14.09.2014 13:43 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
quad amator napisał(a):
Quadem Po Afryce, masz może jakieś filmiki z tej kamerki ? Pokaż z checia zobacze bo też szukam kamerki, a i ile dałeś za swoją ?

Tak, filmiki mam, dam przy końcu postu. Jeśli chodzi o cenę to mnie kosztowała 180zł, teraz na niektórych aukcjach po 200zł. ;)
dawid12mt2 napisał(a):
Tak, chodzi mi o Extreme GOLD

Czyli dokładnie wszystko co opisałem tam wyżej o tej kamerce :). Po prostu extreme Gold a moja Silver różnią się tylko parametrami kamerki i ceną. Bo w zestawie jest wszystko to samo. ;) Ciesze się że jednak mogę pomóc. :D

Tak więc proszę bardzo trzy filmiki nagrane moją kamerką:




Chciałem jeszcze dopisać, że na pewno jeszcze nie mogę nic napisać odnośnie serwisu, gdyż po prostu moja kamerka chodzi i nic nie trzeba w niej robić. Zastanawia mnie jeszcze fakt na filmikach na pewno w rogach ekranu zobaczycie takie niebieskie plamki, wydaję mi się ze to jakby obiektyw lub obudowa zasłaniały, także muszę to jeszcze rozkminić. Chciałbym jeszcze dodać że kamerki Goclever różnią się w modelach tak:
I tutaj tak jak pisałem są serie Silver i Gold ale koniecznie trzeba zwrócić uwagę że są starsze wersje obu kamer tzw "Sport" i w starszej wersji silvera "sport" jest bateria 440mah i nie jest ona wymienna. Co do starszego golda to ma ekran dotykowy 2.4 cala i baterie 850 mah, ale czy jest wymienna nie pamiętam dla tego trzeba to jeszcze sprawdzić. Starsze wersję natomiast mają uchwyt "na kierownice" :) .

Pozdrawiam. ;)

_________________
Robię to co lubię i lubię to co robię. ;)
Pozdrawiam Maciek. :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2014 14:21
Posty: 268
Miejscowość: Okolice Radomia
Imię: Paweł
Quad: Polaris Sportsman 450
Poprzednie quady: Ltz 400
PostWysłany: 14.09.2014 14:48 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Wydaje mi się że za 180 zł jest bardzo dobrze. Jak dla mnie obraz też wystarczajacy. Możliwe że sobie taką sprawie ;) Jak można rozpoznać te różne wersje ? I jak z trwałościa kamerki.

_________________
Sprzedam kompletny strój : http://olx.pl/oferta/stroj-cross-quad-e ... 8KUYR.html


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.10.2010 17:18
Posty: 516
Imię: Maciek
Quad: Suzuki LTZ 400 k8 & Polaris rzr 800s<3
Poprzednie quady: Hummer ATV 110 Bashan bs200-s7 Yamaha Blaster 200 Yamaha Raptor 700r
PostWysłany: 14.09.2014 17:00 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Przede wszystkim kamerki wersji extreme czyli Gold i Silver mają taki sam kształt tylko inny kolor kamerki. A te starsze "sport" również mają taki sam kształt kamerki lecz obudowa ma trochu inny kształt i tak samo kolorem można rozpoznać.
Co do trwałości kamerki to na pewno nie jest jakość jak w najlepszych ale dla mnie jest ok. Co do Silvera to zdecydowanie polecam wersję extreme dla tego że ma większą baterię i jest ona wymienna i w moim przypadku była 20zł tańsza od tej starszej. ;)

http://nt.interia.pl/testy/news-test-go ... nId,770302
Tutaj jest fajne porównanie Goclevera z Gopro i wszystko odpisane.

Jeszcze pragnę dodać co do mojej kamerki że mocowanie muszę pochwalić również gdyż podczas jazdy zdarzało się ze uderzyłem kamerką gdzieś o gałąź i również podczas jazdy gdzieś po dziurach i kamerka się nie przestawiła, a fajnie jest jeszcze to że mocowanie jej jest jak w gopro i można sobie zawsze mocowania od gopro dokupić. :) Ja spotkałem się z czymś takim że podłączając kamerkę do usb (w celu oglądnięcia filmu i wypakowania) próbując odtworzyć filmik z dysku kamerki filmik się ścinał (może to być kartą pamięci), ale gdy wyciągam filmik z dysku na pulpit wszystko jest w porządku. ;) A co do filmików jeszcze miałem trochu na nisko kamerkę ustawioną i lekko na nisko łapała. :D To co mi się jeszcze podoba w tych kamerkach to iż mogą jeszcze pracować jako wideorejestrator samochodowy.

_________________
Robię to co lubię i lubię to co robię. ;)
Pozdrawiam Maciek. :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.03.2013 20:37
Posty: 401
Miejscowość: Kolbuszowa
Imię: Dawid
Quad: Lucky Star 500 08r, Suzuki LT-Z 250 05r
Poprzednie quady: Suzuki RM 250
PostWysłany: 14.09.2014 20:04 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
A kamery Radleaf? Podobno dobrze się spisują :D

_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!"


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Linhai & GPS & Warsztat
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.02.2010 06:50
Posty: 3723
Miejscowość: Ruda Śląska
Imię: Łukasz
Poprzednie quady: Hassan 200, Allroad 300IS, Kingquad 750Axi
PostWysłany: 14.09.2014 20:33 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Model RD990 dobrze nagrywa bo miałem okazję używać ale w jego cenie można kupić ROAM-a.
Używałem kiedyś na początku modelu RD32 ale to totalna porażka.

_________________
Regulamin Forum ATV Polska Kodeks Quadowca ATV Polska
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów
PROJEKT: QUADOWCY POMOCNI W TERENIE.
>>>>>SilesiaSquad na YouTube<<<<<


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.04.2007 21:33
Posty: 260
Quad: jest
PostWysłany: 15.09.2014 01:27 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Nie czytałem wszystkich 27 stron ale wrzucę swoje zdanie. Ostatnio się interesuję kamerkami, planuję kupić w ciągu paru miesięcy i wiem jaką: JVC ADIXXION GC-XA2 Tylko poczytajcie jakie ma opinie w internecie.
Plusy w stosunku do GoPro: cena, wodoszczelność (nie potrzebuje obudowy), żywszy obraz, sterowanie poprzez smartfon, ma wyświetlacz, fajna 'gumowa' obudowa
Minusy: ponoć dźwięk ale minimalnie, mniej akcesoriów, krócej na baterii

Ostatnio w sklepie wziąłem ją do ręki i zgniatałem wyświetlacz kciukiem jak mocno się dało, dociskając drugą ręką. Poza odciskiem palca na szybce żadnego śladu. Polecam się przyjrzeć.


 
Profil

Rejestracja: 12.09.2010 08:38
Posty: 167
Quad: Polaris Outlaw 500 IRS, Polaris Sportsman 800
PostWysłany: 15.09.2014 10:11 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
szym86 napisał(a):
Plusy w stosunku do GoPro: cena, wodoszczelność (nie potrzebuje obudowy), żywszy obraz, sterowanie poprzez smartfon, ma wyświetlacz, fajna 'gumowa' obudowa


No to że nie ma obudowy to moim zdaniem jest minus, przeciez ile razy kamerka będzie cała w błocie, i będziesz musiał ją myć i wydubywać błoto między tymi przyciskami itd, a go pro takiego problemu nie ma. No ale co Ty cchesz sterować w lesie z smartfona? Do gopro 3 dostajesz od razu kontroler i masz sterowanie przez kontroler i jest wodoszczelny a raczej w lesie się nie będziesz bawił z telefonem. Tak pozatym do GoPro też możesz sobie kupić wyświetlacz i wpiąc w kamere, a jak nie to sobie możesz podłączyć do tego telefon i widzisz nagrywany obraz. W GoPro masz szeroki kąt widzenia 180stopni. Jeśli chodzi o obraz to GoPro ma najlepszy obraz i jest dużo porównań o tym np:
http://www.youtube.com/watch?v=RdgNuyY4LC8
http://www.youtube.com/watch?v=-CBOuqdEudA
A nie mówiąc tutaj jeszcze jak włączysz w Gopro 4K to już nie ma nic lepszego ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 15.09.2014 11:58 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
http://www.sony.pl/electronics/actioncam/hdr-az1-kit

moim zdaniem ciekawą alternatywą jest również ten mały soniak

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.11.2006 21:18
Posty: 791
Miejscowość: na płd od KRK
Imię: Tomcat
Quad: Bruteforce 750EPS +Kingquad 750AXI +V6
Poprzednie quady: Kingquad 700, Linhai 300
PostWysłany: 29.09.2014 21:56 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
szym86 napisał(a):
JVC ADIXXION
Ja mam taką, ale w pierwszej wersji.
Nie ma problemów w czyszczeniu jej, kiedyś przejeżdżający quad zgarnął ją do bajora i niewiele brakowało, że byśmy jej nie znaleźli. Opłukałem w kałuży i dalej służyła, a po powrocie do domu umyłem pod kranem. Używam do tego szczoteczki do zębów. Pod guziki i klapki woda/błoto nie wchodzi.
Brak obudowy wpływa pozytywnie na nagrywany dźwięk. Na sam obiektyw można dodatkowo założyć osłonkę (są 2 w zestawie), żeby nie zniszczyć go piachem/kamieniami.
Jestem z niej zadowolony w każdym razie.
Choć pewnie wersja II jest poprawiona
dominikk14 napisał(a):
Jeśli chodzi o obraz to GoPro ma najlepszy obraz
Oglądałem mnóstwo porównujących filmików, i w momencie gdy kupowałem to JVC było znacznie lepsze niż GoPro. Zawsze ktoś ma nowszy model.
GoPro jest trochę jak Iphone, Ipad, I...... i dlatego też go nie lubię ;)
dominikk14 napisał(a):
jak włączysz w Gopro 4K to już nie ma nic lepszego
Nie samą rozdzielczością mierzy się jakość obrazu. Gdyby tak było, to chińczycy zawojowali by rynek za kamerami 10 USD.

Małego Soniaka AS20 używa znajomy, też fajne z niej wychodzą filmy. Kręciliśmy pod wodą, z auta i z powietrza - radzi sobie nieźle

_________________
Odwiedź nas na: facebook.com/TokaSquad

Filmy z wyjazdów na quadach

Zapraszamy do naszego serwisu quadów mieszczącego się w Radziszowie
tel:733 010 507 tokaSerwis - naprawy i przeróbki


 
Profil
Moderator Działu Chińskie Quady
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.07.2011 12:51
Posty: 1702
Miejscowość: Bieszczady:)
Imię: Rafal
Quad: Cagiva Elefant 125, Honda NS1 80
Poprzednie quady: Hammer 110
PostWysłany: 01.10.2014 20:36 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Ja równiez używam GoClever DVR Extreme Silver. Ogólnie również moge polecić kamerke, jak na moje wymagania też wystarcza, a jak za tą kwote to całkiem przyjemny Sprzęt :) Co prawda mocowania od GoPro nie do końca pasują, ale Polak potrafi, na siłe weszło i się trzyma bardzo dobrze. Jest kilka filmików na moim kanale z tej kamerki, niedługo dojdzie więcej, co prawda nie z quadów ale będą. Dwa filmiki ode mnie, nawiasem mówiąc zapraszam do subskrypcji :D


_________________
Pozdrawiam, Rafał ;)
Galeria mej zacnej 110 <- częste aktualizacje, zapraszam ;)Mój kanał YT<- również zapraszam ;)
Poradniki do chińskich quadów!
Zestaw schematów do silnika 139FMB (quady 50,70,110,125 oraz niektóre 150 produkcji chińskiej, znalazł monicadrift)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2014 14:21
Posty: 268
Miejscowość: Okolice Radomia
Imię: Paweł
Quad: Polaris Sportsman 450
Poprzednie quady: Ltz 400
PostWysłany: 01.10.2014 21:24 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
Kamere będę kupował za jakiś czas i mam coraz wiekszy dylemat co kupić czy GoClever DVR Extreme Sliver czy zbierać dłużej i sj4000 czy odrazu zebrać wiecej kasy i go pro.. Kamerka by mi głownie służyła do nagrywania wypadów by je obejrzeć w domu i żeby wrzucić na yt :)

_________________
Sprzedam kompletny strój : http://olx.pl/oferta/stroj-cross-quad-e ... 8KUYR.html


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.08.2006 10:56
Posty: 2705
Miejscowość: Łdz okolice
Quad: Banshee 350 2T
PostWysłany: 01.10.2014 22:23 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
he he go pro w 4k.. tylko na czym to potem odpalić???

szykuje się ciekawa alternatywa dla tych którzy nie dysponują odpowiednim budżetem na go pro hero3 czy też najnowsze hero4

a mianowicie GoPro "Hero"

Image

producent kształtuję cenę na poziomie 130$
jeśli dobrze pójdzie u nas będzie to miedzy 400 a 500zł co według mnie pozwoli zdeklasować resztę marnej (szczególnie chińskiej) taniej konkurencji

poniżej trochę więcej info
http://blog.scoutingmagazine.org/2014/09/29/gopro-debuts-130-camera-seems-perfect-scouting-adventures/

-- dodano 01.10.2014 23:23 --

z ciekawostek nowe hero4 silver edition posiada wbudowany dotykowy wyświetlacz lcd, wersja black już nie :what:

_________________
Każdy kilometr to wyzwanie. Banshee Re-Building in progres... done ! :D
Kupię klasyki jak LT500R/250r,TRX250R mogą być do remontu, zapraszam na PW
http://tiny.pl/qvbxd <-- Polski klub sympatyków Yamahy Banshee na Facebooku


Ostatnio zmieniony przez Emhyr, 01.10.2014 22:23, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 12.09.2010 08:38
Posty: 167
Quad: Polaris Outlaw 500 IRS, Polaris Sportsman 800
PostWysłany: 01.10.2014 22:31 
Re: Kamerka do sportów ekstremalnych
quad amator
Jak chcesz to mam do sprzedania GoPro Hero 3+ Black edition za 1200zł Nowa, oryginalnie zapakowana, nigdy nie otwarta.


Emhyr napisał(a):
he he go pro w 4k.. tylko na czym to potem odpalić???

Na telewizorze, przecież nie na pegazusie.

A tak dla twojej informacji masz jakieś słabe wiadomości skoro mówisz ze najnowsza GoPro będzie kosztowała 130$ bo kosztuje 500$, już nie długo w sprzedaży.
http://shop.gopro.com/cameras/hero4-bla ... X-401.html


Ostatnio zmieniony przez dominikk14, 01.10.2014 22:31, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.