ATV Polska
A A A

Free&Fun ATV Polska Mamry Challenge 20-22.02.2009

Biuro ATV POLSKA 01.02.2009
Już niebawem czołówka quadowego off-roadu rozpocznie swoje zmagania podczas legendarnego rajdu Mamry Challenge 2009.
Bazą rajdu stanie się Stanica Wodna Nad Mamrami w Kietlicach - miejsce dobrze znane nie tylko przez bywalców rajdów quadowych, ale także przez miłośników żeglarstwa.
W otoczeniu malowniczej natury, w warunkach diametralnie odmiennych od szarej codzienności, od sytuacji zawodowych Uczestnicy poznają samych siebie.


Rzeki i jeziora w zależności od pogody zostają skute lodem lub wylewają i zatapiają pobliskie tereny,niezwykle trudny do pokonania obszar jest wymarzonym miejscem dla uczestników Mamry Challenge 2009.
Na najlepsze teamy będą czekały wyczerpujące odcinki specjalne i bezlitośnie tykający zegar rajdu. Dla początkujących nie zabraknie wielu kilometrów malowniczych tras z nieprzewidywalnymi zadaniami.
Dla wszystkich będą to z pewnością kolejne niezapomniane chwile.
W zawodach startuje 100 zawodników w dwóch klasach: FUN i Extreme.
Trasa liczyć będzie około 120 km i poprowadzi wokoło jeziora Mamry.

Organizatorem rajdu jest firma Free & Fun Motors – reprezentująca największy salon motocyklowo-quadowo-skuterowy w Polsce. Na czele zespołu organizatora stoi Michał Mazurek – pomysłodawca oraz wielokrotny komandor rajdów quadowych na terenie Polski.
Impreza została objęta patronatem przez Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska – najprężniej działającej organizacji w dziedzinie promocji sportów quadowych.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=609] Kalendarzu Imprez ATV Polska[/l].

Zapraszamy do wątku o Mamry Challenge 2009 na
[l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=16595] Forum ATV Polska[/l]
.


', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');