ATV Polska
A A A

Gala Mistrzów Sportu i Plebiscyt „Citius Altius Fortius” Cracovia A.D. 2009

virtua ATV Polska 26.03.2010
[b]26 marca Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski[/b] oraz znane osobistości ze świata sportu, nauki i kultury wyróżniły najbardziej utytułowanych sportowców reprezentujących barwy krakowskich klubów. Uroczysta Gala Mistrzów Sportu odbyła się w hali sportowej przy torze kajakarstwa górskiego „Kolna”.

[b]Rafał Sonik[/b] został uhonorowany dwoma medalami „Citius Altius Fortius” Cracovia A.D. 2009, za wkład w rozwój sportu quadowego oraz osiągnięcia rajdowe w Polsce i za granicą.

Pierwszą nagrodę za osiągnięcia sportowe i wysokie lokaty w Rajdzie Dakar odebrał w imieniu naszego Mistrza jego ojciec Stanisław Sonik.

Drugą nagrodę za...


wygraną w Plebiscycie na najlepszego krakowskiego sportowca w imieniu Rafała Sonika odebrała jego małżonka.

Nasz zawodnik niestety nie mógł osobiście uczestniczyć w tym jakże ważnym dla Niego wydarzeniu, ponieważ obecnie przebywa w Abu Dhabi przygotowując się do pierwszej eliminacji Mistrzostw Świata FIM 2010, która odbywa się na piaszczystych wydmach Emiratów Arabskich. Mamy jednak w zanadrzu parę minut bezpośredniego przekazu:Obecnie po odbiorach technicznych i odprawie nasza załoga odpoczywa przed wyczerpującym jutrzejszym Prologiem.

Wszyscy mamy w pamięci zeszłoroczną edycję tego Rajdu, dlatego zespół podchodzi do Prologu z tak wielkim zaangażowaniem i troską, przygotowując quada jak też i samego kierowcę ;-)

Zapraszam na Blog Mistrzostw Świata FIM po najświeższe informacje

[l=http://www.atvpolska.eu/mistrzostwa_quadow/]Blog Mistrzostw Świata FIM[/l]