ATV Polska
A A A

GOPR Grupa Jurajska wraz z ATV Polska wspiera edukację w zakresie bezpiecznego uprawianie sportu na quadach

Biuro ATV POLSKA 01.06.2011
GOPR Grupa Jurajska, została oficjalnym partnerem Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców- ATV Polska podczas ogólnopolskiego zlotu quadowców pn. REKORDOWY WEEKEND QUADOWY, który odbędzie się w dniach 18-19.06.2011w Częstochowie/Biskupicach, aby wspólnie ze Stowarzyszeniem promować bezpieczne uprawianie sportu na czterokołowcach. GOPR Jurajska Grupa poprowadzi paradę quadów podczas uroczystego przejazdu reprezentacyjnymi ulicami Częstochowy, przeprowadzi także pokaz ratownictwa medycznego z udziałem ratowników i sprzętu ratowniczego podczas odprawy uczestników Pikniku oraz będzie dbać o bezpieczeństwo quadowców na Pustyni Siedleckiej, którzy pojawią się tam, na zaproszenie wójta gminy Janów. W sobotę, tuż po oficjalnym rozpoczęciu Zlotu na torze w Biskupicach, będziemy mieli niezwykłą okazję wysłuchać wystąpienia Pana Piotra Van der Coghena, twórcy i pierwszego naczelnika Jurajskiej Grupy GOPR, na temat zastosowania quadów w ratownictwie i zasad bezpiecznego uprawiania sportu.

To nie pierwsza, tego typu, wspólna inicjatywa. Razem z Jurajską Grupą GOPR już w 2004 roku wyruszyliśmy na [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=artykuly&type=details&id=72] "Na spotkanie przygodzie"[/l].

Dziękujemy Grupie Jurajskiej GOPR za wsparcie naszego projektu.

Szczegółowy Harmonogram dostępny jest w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=930] Kalendarzu Imprez[/l]