ATV Polska
A A A

High Speed QuadCross – GDAŃSK : Relacja z zawodów !

Biuro ATV POLSKA 30.06.2010
W pierwszy weekend wakacji 27.06.2010 odbyła się kolejna, III już runda zawodów Motocrossowych. Zawodnicy rywalizowali między sobą na dobrze już znanym torze w Gdańsku. Imprezę bez wątpienia można zaliczyć do udanych. Pogoda rewelacyjna. Duża ilość słońca i chłodny wiatr sprawiały, że wszyscy byli w dobrych nastrojach. Jedyny minus to niska frekwencja zawodników.

Trasa była bardzo dobrze przygotowana. Duża ilość hopek, kilka prostych i ciekawe zakręty. Dość sporym utrudnieniem dla zawodników były ogromne ilości kurzu, który wydobywał się z pod kół pędzących quadów. Organizatorzy nie zawiedli i bez przerwy nawadniali trasę by wyeliminować ten problem.
Zawodnicy ATV Polska zakończyli zawody na bardzo dobrych miejscach. Najlepszy w klasie Mistrzostw Polski Junior okazał się Jakub Mienik, który był bezkonkurencyjny i wywalczył pierwsze miejsce. Na czwartej pozycji uplasował się Bartosz Rola, a Aleksander Pietrzak był siódmy. W Pucharze Polski i klasie młodzik, po rewelacyjnej jeździe trzecie miejsce wywalczył Wiktor Lewandowski. Natomiast w klasie Open PP na trzecim miejscu podium stanął Szymon Stańko.