ATV Polska
A A A

I Memoriał Andrzeja Czyżowskiego - Motocross w Rzeszowie

Biuro ATV POLSKA 26.05.2009
W imieniu członków [b]Rzeszowskiego Klubu Motocyklowego RAPTOR[/b] mamy zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów motocrossu do udziału w zawodach, które odbędą się dnia [b]14.06.2009 r.[/b] na rzeszowskim torze motocrossowym GREINPLAST. [b]Impreza ta będzie nosiła miano Memoriału im. Andrzeja Czyżowskiego, tragicznie zmarłego młodego zawodnika.[/b] W związku z tym pragniemy, aby zawody te były wielkim wydarzeniem w całym światku motocrossowym i godnie uczciły jego pamięć.

[b]Andrzej Czyżowski[/b] uległ poważnemu wypadkowi 3 maja 2008r. podczas zawodów II rundy Pucharu PZM w motocrossie w Rzeszowie. Mimo błyskawicznej akcji lekarzy i odwiezieniu go do szpitala niestety zmarł. [b]Był młodym i bardzo obiecującym zawodnikiem.[/b] Urodził się w 1995 roku, a w zawodach startował już w 2000. Trenował pod bacznym okiem swojego ojca. Do jego największych osiągnięć należał tytuł vice mistrza Europy. W sezonie 2008 miał walczyć o tytuł Mistrza Polski. W dniu śmierci miał 12 lat.

[b]W roku 2008 narodziła się w naszym klubie idea, aby na cześć tego młodego, ale jakże wielkiego zawodnika, organizować coroczne zawody upamiętniające jego imię.[/b] W związku z tym, że jest to wydarzenie wyjątkowe, pragniemy aby na starcie stanęło jak największe grono zawodników, którzy swoją obecnością i piękną rywalizacją godnie uczczą pamięć Andrzeja. Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w zawodach. Ze swojej strony gwarantujemy niezapomniane emocje, rywalizację na najwyższym poziomie, perfekcyjną organizację, ciekawe nagrody (nagrody pieniężne za I miejsce w wysokości 500 PLN, cenne nagrody rzeczowe za kolejne miejsca) oraz wiele atrakcji. Pragniemy, aby zawody odbiły się głośnym echem w całej Polsce i na stałe wpisały w kalendarz motocrossowy.

Wśród klas będą zarówno motocykle jak i quady. Jednocześnie tymi zawodami będziemy ubiegać się o przyznanie nam organizacji zawodów Pucharu Polski w motocrossie quadów w sezonie 2010.

Więcej informacji w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=683]Kalendarzu Imprez[/l]. [b]Serdecznie wszystkich zapraszamy!!![/b]
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');