ATV Polska
A A A

I Runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w Cross Country Quadów

Biuro ATV POLSKA 22.03.2009
Już za niespełna miesiąc w ostatni weekend marca [b]28-29.03.2009 Nadbużański Klub Motorowy[/b] oraz [b]Yamaha Motor Polska[/b] przy współpracy z [b]Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach[/b] zaprasza na [b]I i II Rundę Mistrzostw Polski oraz I i II Rundę Pucharu Polski w Cross Country[/b], które odbędą się na nieczynnej żwirowni „KRZYWÓLKA” w Suwałkach .


Dzięki uprzejmości władz miasta oraz pod Honorowym Patronatem Prezydenta Pana Józefa Gajewskiego tegoroczne zawody z cyklu Cross Country inaugurujące sezon 2009 będą rozegrane na przepięknych terenach Suwalszczyzny. Bardzo bogata oferta gospodarstw agroturystycznych usytuowanych wokół Suwałk dla wszystkich, którzy będą chcieli z niej skorzystać będzie idealną możliwością do bliższego poznania przyrody oraz fantastycznych krajobrazów tego regionu, natomiast miłośnikom nowych wrażeń kulinarnych pozwoli poszerzyć menu o kilka niepowtarzalnych smaków kuchni regionalnej.
Jako, że jest to pierwsza impreza w tym roku i po raz pierwszy Nadbużański Klub Motorowy ma zaszczyt rozpoczynać sezon Cross Country, jest nam niezmiernie miło przekazać wam informację, że po raz pierwszy na zawodach z tej serii będziecie mogli skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się fizjoterapią w szerokim rozumieniu. Poniżej zamieszczamy kilka informacji na ten temat. Myślę, że po trudach kilkudziesięciominutowej rywalizacji nie jeden z was z przyjemnością odda się w ręce jednej z czterech sympatycznych młodych dziewcząt, które w kilka chwil przygotują zmęczone mięśnie do dalszych zmagań.

Każda z osób będąca na zawodach (zawodnicy i kibice) będzie mogła wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą jest nowiutki „custom-skuter” Neo’s 50 marki YAMAHA. Szczęśliwiec, który zdobędzie nagrodę główną będzie mógł bez wątpienia cieszyć się jedynym i niepowtarzalnym skuterem, ponieważ specjalnie na tę okazję został on ozdobiony aerografem przez Przemka Drozda.

Szczegółowe informacje: zdjęcia, regulaminy, telefony oraz pozostałe dane na stronie [l=www.nkm.com.pl]organizatora[/l] oraz w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=589]Kalendarzu Imprez[/l] zapraszamy również do dyskusji na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=18312] Forum ATV Polska[/l].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');