ATV Polska
A A A

I Runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska Biedrusko 13-15 lipca 2012. Honorowy Patronat Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina.

Dorota Lechowicz-Gustab ATV Polska 20.06.2012
Z przyjemnością informujemy, iż Honorowym Patronat nad I Rundą Przeprawowego Pucharu ATV Polska objęli Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina.

Na I Rundę Przeprawowego Pucharu ATV Polska zapraszamy Was do Wielkopolski, która między 13 a 15 lipca 2012 r. stanie się stolicą quadowego off-roadu. Ta z pozoru nizinna kraina zaskoczy Was błotnymi przeprawami, piaszczystymi wzniesieniami i wieloma innymi technicznymi przeszkodami, które napotkacie na trasie. Nie zabraknie także szybkich „przelotówek” dla wielbicieli prędkości – słowem dla każdego coś miłego. Zmagania w terenie podzielone będą na dwa etapy - odcinek nocy, który rozpocznie się w piątek i odcinek dzienny, który zostanie przeprowadzony w sobotę.Baza rajdu oraz baza noclegowa I Rundy Przeprawowego Pucharu ATV Polska znajdować się będzie w miejscu niezwykłym - w Zamku w Biedrusku.

Ponieważ sami doskonale wiemy, iż udział w rajdzie jest nie tylko okazją do podjęcia rywalizacji i do quadowego szaleństwa, ale także do nawiązywania nowych znajomości i podtrzymywania starych przyjaźni, więc na organizację I Rundy Przeprawowego Pucharu ATV Polska wybraliśmy dla Was wakacyjny termin i przygotowaliśmy dla Was bazę rajdu w otoczonym malowniczym parkiem neorenesansowym, pięknym pałacu, gdzie w klimatycznych, odrestaurowanych podziemiach odbędzie się bankiet, podczas, którego nastąpi uroczyste wręczenie pucharów i nagród. Pałac w Biedrusku, to miejsce szczególne. Restauracja i hotel z częścią konferencyjną i rekreacyjną oferuje 90 miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie, salę balową i zimowy ogród, dwie sale w podziemiach w stylu neogotyckim oraz malowniczą wieżą widokową. W zabytkowym parku krajobrazowym, o powierzchni ok. 14 ha, znajdziecie takie perełki jak amfiteatr czy stawy.

To świetna okazja, by zabrać ze sobą rodziny i osoby towarzyszące.

Osobom towarzyszącym polecamy ciekawe miejsca do zwiedzenia w Poznaniu i okolicach. Więcej informacji na [l=http://atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=49446]Forum ATV Polska[/l].

Głównym Partnerem Przeprawowego Pucharu ATV Polska 2012 jest DRAGON WINCH, producent markowych wyciągarek do samochodów terenowych, pojazdów użytkowych oraz quadów.

Partnerzy: Quadimodo, Motomaniak.eu, TigerTail , GWT s.c. - Grupa Wsparcia Technicznego, Kenny Polska, Sklep internetowy - www.oponyquad.pl , ATV Partner, Trace -Usługi Poligraficzno Reklamowe, Piekarnia Matylda.


GWT s.c. - Grupa Wsparcia Technicznego z Wielkopolski - specjalizująca się w naprawie i serwisie pojazdów ATV i UTV została fundatorem interesujących nagród w I Rundzie - HAND BAR'ÓW renomowanej firmy RACE-TECH oraz serwisu dla najlepszego w klasie EXTREME zawodnika w Wielkopolski. Będzie to kompletny, profesjonalny przegląd Twojej (?) :D maszyny, z wymianą wszystkich olei (do wyboru Motul lub Castrol). Ale to jeszcze nie wszystko! Po zakończonych etapach, w bazie rajdu, za symboliczną opłatą składaną do specjalnej puszki, z której fundusze zostaną przeznaczone dla miejscowego domu dziecka będzie można skorzystać z fachowej pomocy Grup Wsparcia Technicznego i z ich profesjonalnie wyposażonego wozu serwisowego.

O profesjonalne zabezpieczenie medyczne Przeprawowego Pucharu ATV Polska zadba Grupa Ratownictwa MEDYK 4X4, specjalizująca się w zabezpieczeniu medycznym imprez w trudnym, niedostępnym dla zwykłych zespołów ratownictwa medycznego terenie.

Karta zgłoszeniowa dostępna w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=1039]Kalendarzu Imprez ATV Polska[/l].