ATV Polska
A A A

II runda już w ten weekend

Biuro ATV POLSKA 25.05.2017

II runda Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec startuje już w ten weekend.

W nadchodzący piątek i sobotę oczy wszystkich fanów ekstremalnych przepraw quadowych skierowane będą na poligon wojskowy w Jeleniej Górze. W tych dniach, u podnóża Karkonoszy, zostanie rozegrana II runda Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec. Zawodom towarzyszyć będzie również turystyczna klasa Can-am Travel. Jej uczestnicy będą mieli jedyną w swoim rodzaju okazję do zwiedzania przepięknych miejsc Dolnego Śląska na quadach.

Rajd, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska, pod skrzydłami Polskiego Związku Motorowego, rozpocznie się w piątkowe popołudnie, o godzinie 15:30. Wówczas to pierwsza grupa zawodników ruszy pod eskortą pojazdów organizatora na start prologu. Będzie to także świetna okazja dla kibiców do obserwacji technik jazdy najlepszych quadowców w naszym kraju. Wraz z wybiciem przez zegar godziny 22:00 zawodnicy ruszą na trasę etapu nocnego i będą musieli pokonać go przed upływem czterech godzin. Ostatni oraz decydujący etap zawodów odbędzie się w sobotę w godzinach 9:00-16:00.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Jeleniej Góry oraz na fanpage ATV Polska www.facebook.com/PSC.ATVPolska, gdzie na bieżąco będziemy relacjonować przebieg zawodów.

--

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');