ATV Polska
A A A

II runda największego off-roadowego rajdu atv w Europie zakończona!

ATV Polska 08.08.2008
W skrajnie złych warunkach pogodowych - ulewnym deszczu i przy silnym wietrze, 15 sierpnia odbyła się II runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska – Sudety Challenge, największa off-roadowa impreza quadowa w Europie!
Na stu miłośników walki w terenie czekała blisko stukilometrowa górska trasa. W dzień i w nocy trwały zmagania z kamienistymi podjazdami, stromymi zjazdami, powalonymi drzewami i rwącymi potokami, a wszystko to w strugach rzęsistego deszczu. Rajd rozpoczął się nocnym prologiem, w piątek 15.08.2008 r. o godzinie 21tej. Cztery godziny trwały mordercze zmagania z terenem, żywiołem i własnymi słabościami. Etap dzienny, w strugach deszczu i w lawinach błotnych, wymagał od zawodników niezwykłych umiejętności i wytrwałości.

W sobotni wieczór podczas integracyjnej biesiady zostały ogłoszone wyniki rajdu oraz wręczone nagrody.

Profesjonalne przygotowanie rajdu było możliwe dzięki finansowemu wsparciu [l=http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=nowosci]Suzuki Motor Poland[/l], który jest również fundatorem nagród dla zwycięzców klasy Extreme i Fun, a także Markowej Klasy SUZUKI.

Sponsorzy nagród:
[l=http://www.quadshop.pl/shop/index.php] www.quadshop.pl [/l]F.H.U. V2 z Opola
[l=http://polariscenter.pl/]POLARIS SMK EXTREME CENTER[/l]
[l=http://www.quady-import.com/regulamin.php]" PRESTIGE" SKLEP QUADY-IMPORT.COM[/l]
[l=http://www.dkextreme.pl/index.php?p=news&f=3] DK EXTREME[/l]
Jarosław Adamiak - Piekarnia " MATYLDA" Świecie

[b]Partnerem rajdu Sudety Challenge 2008 [/b]była również firma [b][l=http://www.3fun.pl/] Free & Fun Motors [/l][/b]. Podczas trwania imprezy, na torze zorganizowanym [b]w miasteczku Free & Fun[/b], [b]można było skorzystać, z pojazdów testowych[/b] m.in. [b]Bombardier Renegade, KTM 450, Polaris 800 [/b]. [b]Firma Free & Fun Motors jest również fundatorem nagród w postaci bonów do zrealizowania w salonie F&F oraz nagród rzeczowych, ufundowanych przez firmę ESQU.[/b]


Patronat medialny nad cyklem sprawuje

O wrażeniach z morderczego rajdu ( na żywo!) można przeczytać na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=13303&postdays=0&postorder=asc&start=15] Forum ATV Polska.[/l]

Już 17 paźdzernika we Władysławowie rusza III, ostatnia w tym roku runda Przeprawowego Pucharu ATV Polska. Więcej na temat rajdu w [l=http://www.atvpolska.pl/?s=imprezy&type=details&id=456] Kalendarzu Imprez ATV Polska [/l].
Serdecznie zapraszamy!


', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');