ATV Polska
A A A

II Runda Pucharu Morza Bałtyckiego MOTO CROSS COUNTRY 2012. Wałcz, 20.05.2012 r.

ATV Piła/ Informacja prasowa 01.05.2012
Puchar Morza Bałtyckiego Cross - Country powstał w ubiegłym roku we współpracy Drogbud Cross – ATV Piła i Zarządem Okręgowym PZM w Szczecinie. Forma i zasady rozgrywek tych mistrzostw bardzo przypadła do gustu zawodnikom. W tej chwili, są to chyba następne po Pucharze Polski zawody, które cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Na atrakcyjność tych zawodów składa się wiele czynników:
- dostępne dla amatorów,
- ich ciekawa lokalizacja w takich miejscowościach jak Darłowo, Mielno, Czaplinek, Mirosławiec, Wałcz czy Piła, a w tym roku dochodzi Łagów,
- bardzo ciekawe trasy zawodów.

Już w najbliższy weekend odbędzie się w Wałczu II Runda Pucharu Morza Bałtyckiego Cross - Country.
Szczegóły na stronie [l=http://www.cross-atvpila.pl]www.cross-atvpila.pl[/l] .


Największą atrakcją tych mistrzostw, ku naszemu zaskoczeniu, jest wyścig zespołowy motocykli i quadów, który dostarcza niesamowitych emocji zarówno zawodnikom jak i kibicom.
[b]W tym sezonie przygotowaliśmy kolejną ciekawostkę - jedna runda w klasie quadów w wyścigu nocnym rozegrania zostanie tylko z użyciem z oświetlenia, w które jest wyposażony sprzęt![/b]
Dodatkową atrakcją tych zawodów, a właściwie chyba najprzyjemniejszą, dla zawodników są oblegające trasę tłumy kibiców, gdyż zawody organizowane są w miejscowościach wypoczynkowych w sezonie wakacyjnym lub tam, gdzie ten sport jest traktowany, jako duża atrakcja. Miłym zaskoczeniem dla organizatorów jest ubieganie się miast o zorganizowanie u nich takich zawodów.

Kalendarz Pucharu Morza Bałtyckiego MOTO CROSS COUNTRY 2012 dostępny
[l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=32&t=48444]TUTAJ[/l]

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');