ATV Polska
A A A

II Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych MOBILEXPO 2008

Biuro ATV POLSKA 01.04.2008
II Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych odbędą się w dniach 11 i 12 października w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie ul. Klimeckiego 14.
Do udziału w targach zapraszamy producentów i sprzedawców kamperów, przyczep kempingowych, pojazdów z napędem 4x4, pojazdów typu SUV, guadów, motocykli i skuterów oraz firmy które zajmują się wypożyczaniem tego typu pojazdów.
Na targach prezentowane będą najważniejsze marki kamperów i przyczep obecne na polskim rynku. Chcemy również aby na targach nie zabrakło firm które dostarczają podzespoły i wyposażenie do tych pojazdów, między innymi przedsionki, rolety i markizy, klimatyzatory, urządzenia grzewcze oraz podstawowy sprzęt turystyczny jak również urządzenia które ułatwiają dotarcie do celu: nawigacje GPS oraz telewizję satelitarną.

Na targach zobaczymy kilkanaście marek samochodów z napędem 4 x 4, jest to najlepszy pojazd do holowania przyczep kempingowych.

Szczególne zaproszenie kierujemy do firm, które z samochodu z napędem 4x4 potrafią zrobić pojazd do poruszania się w trudnym terenie oferując specjalne opony, modernizację zawieszenia, zabezpieczenia kabiny i podwozia, wciągarki i liny.

Motocykle, skutery i guady, to następna grupa pojazdów, które będzie można zobaczyć na targach. Interesują się nimi ludzie młodzi, jak również osoby o sportowym zacięciu. Są to często jedyne pojazdy, którymi można dojechać w szczególnie niedostępne tereny.
Więcej informacji o targach na stronie [l=http://www.centrumtargowe.com.pl/index.php?id=237]www.centrumtargowe.com.pl[/l]