ATV Polska
A A A

Jazda w Supermoto się opłaca!

Biuro ATV POLSKA 23.06.2008
W tym roku startowanie w Supermoto jest dla zawodników bardzo atrakcyjne. W wyniku współpracy dwóch firm: [l=http://www.quadshop.pl/shop/index.php]F.H.U. "V2"[/l] oraz [l=http://www.sklepatv.pl/asp/index.asp?tytul=sklepatv.pl]Quady Śrem KT Racing Team[/l] zwycięzcy zarówno klasyfikacji generalnej Pucharu PZM jak i klasy Mistrzowskiej, na zakończenie sezonu 2008 otrzymają, oprócz pucharów, także nagrody rzeczowe!

[b]
I miejsce: opony Goldspeed + felgi Dougla
II miejsce: opony na tylną oś Goldspeed
III miejsce: felgi na tylną oś Douglas[/b]

Dla wszystkich zawodników atv, startujących w zawodach supermoto obie firmy - [b]V2[/b] ([l=http://www.quadshop.pl/shop/index.php]quadshop.pl[/l]) i [b]Quady Śrem[/b] ([l=http://www.sklepatv.pl/asp/index.asp?tytul=sklepatv.pl]sklepatv.pl[/l]) - udzielają, w okresie [b]od 1.05.2008 do 30.09.2008, rabatu w wysokości 10% na akcesoria atv[/b]. Podstawą uzyskania rabatu będzie uczestnictwo w zawodach SM i sklasyfikowanie na dowolnej pozycji.

[b]W imieniu sponsorów zapraszamy do uczestnictwa w Mistrzostwach Polski i Pucharu PZM w Supermoto Quadów, zgarniania nagród i korzystania z promocji![/b]
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');