ATV Polska
A A A

Już niedługo Mundial Quadów - Pont de Vaux 2009!

Biuro ATV POLSKA 10.08.2009
[b]Odliczanie do najbardziej prestiżowego i budzącego największe emocje wyścigu quadów w Europie rozpoczęte. Już za kilka dni pole kukurydzy we francuskiej miejscowości Pont de Vaux zamieni się w scenę największych europejskich zawodów quadowych, które mają miano Nieoficjalnych Mistrzostw Świata! [/b]

Dokładnie w piątek, 21 sierpnia 110 ekip najznakomitszych zawodników wielką paradą w centrum miasteczka Pont de Vaux rozpocznie trwające dwa dni zmagania teamów quadowych.
Zawody, jak co roku będą trwać w sumie dwa dni (sobota i niedziela), a zawodnicy jadący w teamach składających się z trzech zawodników naprzemiennie startujących spędzą na quadzie w sumie 12 godzin! Tradycją już jest, że w tych ekscytujących zawodach biorą również polscy zawodnicy.
W tym roku, ATV Polska będzie reprezentowane przez dwa teamy. Pierwszy w składzie: Rafał Sonik, Justin Noss oraz T.J. Dietrich. Natomiast drugi debiutujący w tych zawodach w składzie: Bartosz Rola, Marek Pająk oraz Tomasz Przybylski (z Motoklubu Oborniki).

[b]Trzymamy kciuki za naszych zawodników i liczymy na to, że wywalcza na torze wysokie wyniki![/b]