ATV Polska
A A A

KENNY Racing Cup III edycja

Biuro ATV POLSKA 18.10.2009
Trzecia edycja zawodów motocrossowych pn. [b]KENNY Racing Cup[/b] zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się w [b]Lesznie[/b] przy akwenie wodnym w Zaborowie w dniu [b]18 października 2009 roku[/b].
W zawodach wezmą udział przede wszystkim amatorzy w różnych kategoriach zarówno na motocyklach jak i na quadach. Nie zabraknie również utytułowanych zawodników takich jak [b]Piotr Majkowski[/b] z Gdańska, zawodnik od lat jeżdżący w teamie KENNY, medalista Mistrzostw Polski w motocrossie quadów. Po raz pierwszy do Leszna zawita kolejny zawodnik firmowy, Mistrz Polski juniorów w Enduro [b]Sylwester Jędrzejczyk[/b] z Kwidzyna. Niewątpliwą atrakcją dla kibiców będzie pokaz trialu motocyklowego w wykonaniu ubiegłorocznego Mistrza Polski [b]Przemka Kaczmarczyka[/b] oraz jego syna Oskara z Nowego Targu.
Impreza zapowiada się niezwykle ciekawie, tym bardziej iż obszerna relacja znajdzie się w listopadowym wydaniu magazynu [b]HIGH SPEED[/b] oraz w grudniowym programie [b]SHAKALAKA na kanale EXTREME SPORTS CHANEL[/b].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');