ATV Polska
A A A

KUP QUADA Z ŻAGLEM !

www.smkextreme.pl 29.10.2007
KUP QUADA Z ŻAGLEM, to specjalna oferta kredytowa, przygotowana przez firmę SMK Extreme wspólnie z firmą Żagiel.

Propozycja dotyczy finansowania zakupu pojazdów znajdujących się w aktualnej ofercie salonu SMK Extreme oraz sklepu internetowego QuadMarket. Istnieje również możliwość pośrednictwa handlowego i sprzedaży quadów nie znajdujących się na stałe w ofercie SMK Extreme.


Oprocentowanie kredytu wynosi jedynie 6,9% w skali roku, a kredyt może sfinansować nawet 100% wartości quada. Maksymalna kwota kredytowania to 30 tyś. zł., a okres spłaty można rozłożyć od 24 do 36 miesięcy. Do kwoty 15 tyś. zł. nie jest niezbędne żadne zabezpieczenie na kupowanym pojeździe co dodatkowo ułatwia procedurę zakupu. Oferta ta dowodzi, że przy elastycznym podejściu do tworzącej się w Polsce koniunktury quadowej, można w sposób bardzo skuteczny ułatwić wielu osobom zakup wymarzonego pojazdu jakim jest quad, nie obarczając przy tym w nadmierny sposób naszego budżetu. Realny koszt finansowania wynosi jedynie 0,58% miesięcznie, a kredyt można spłacić wcześniej bez żadnych dodatkowych opłat. Oferta jest ważna do dnia 31 grudnia 2007r.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 81 8260303, 503972222 lub poprzez e-mail:[mail=filip@smkextreme.pl]filip@smkextreme.pl[/mail].
Osoba kontaktowa: Filip Różycki

Więcej na stronie [l=http://www.smkextreme.pl/index.php?p=sailquad]www.smkextreme.pl[/l]