ATV Polska
A A A

Mamy Mistrzów i zdobywców Pucharu PZM w Rajdach Enduro!

Biuro ATV POLSKA 04.11.2008
W terminie [b]25/26.10.2008 r. w Opolu[/b] odbyła się ostatnia Eliminacja Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Rajdach Enduro. Był to bardzo emocjonujący rajd, a w efekcie mamy wyłonionych Mistrzów Polski 2008 oraz zdobywców Pucharu Polskiego Związku Motorowego w klasach 2K i 4K.
Klasyfikacja generalna w poszczególnych klasach wygląda następująco:

[b]Mistrzostwa Polski - klasa 2K[/b]
Pierwsze miejsce wywalczył [b]Rafał Sonik (ATV Polska)[/b], na drugim miejscu [b]Jacek Stelmaszyk (Motoklub Oborniki)[/b], a trzeci na podium stanie [b]Marek Pająk (ATV Polska).[/b]

[b]Mistrzostwa Polski - klasa 4K[/b]
Podium należy do zawodników ATV Polska - pierwszy [b]Roman Eliasz[/b], drugi [b]Mariusz Kręgiel[/b], trzeci [b]Robert Giedronowicz[/b].

[b]Puchar PZM - klasa 2K[/b]
Pierwsze miejsce zajął debiutujący w tym roku [b]Roman Miłkowski[/b], na drugim miejscu jest młodziutki zawodnik ATV Polska - [b]Łukasz Eliasz[/b], trzeci - reprezentant ziemi kieleckiej - [b]Marcin Chojnacki.[/b]

[b]Puchar PZM - klasa 4K[/b]
Na pierwszym miejscu [b]Andrzej Grzyb (KTM Novi)[/b], drugi [b]Artur Lewandowski (ATV Polska)[/b], trzeci [b]Grzegorz Tymoszuk[/b]. Warto dodać, że cała trójka debiutowała w tym roku w sporcie ATV. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku przejdą do Mistrzostw Polski i będą się ścigali z najlepszymi zawodnikami.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów, mamy nadzieję, że w przyszłym roku szczęście Was nie opuści!

Zapraszam do zapoznania się z [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sportatv&r=p&type=wynikidetails&id=104]wynikami[/l], [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=387]galerią zdjęć[/l] jak również do dyskusji na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=15064]Forum ATV Polska[/l].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');