ATV Polska
A A A

Masters Of Dirt 17-18.10.2008

Biuro ATV POLSKA 09.10.2008
Jeszcze nigdy, na jednej arenie, nie walczyli zawodnicy Freestyle Motocrossu z sześciu kontynentów! Jeźdźcy polskiej edycji Masters Of Dirt reprezentują cały świat i to, co najwspanialsze w tym sporcie. 17.-18. października w Katowicach będziemy świadkami wspaniałego widowiska!

Na specjalnie zbudowanym torze ziemnym w katowickim Spodku, w walce z grawitacją na motocyklach, zmierzą się jeźdźcy z 10 krajów. To jedni z najlepszych zawodników Freestyle Motocrossu! Ich charyzma, energia i wyjątkowe umiejętności sprawią, że publiczność przeżyje niezapomniane chwile. Zobacz listę startową motocyklistów Masters Of Dirt w Katowicach...

-Ronnie Renner (USA) : rekordzista świata w skoku wzwyż, zwycięzca zawodów X-Fighters 2005 w Mexico City oraz konkurencji Highest Air na stadionie X-lecia. Miłośnik tańca Electro, który wykonuje po udanym przejeździe.

-Bartek Ogłaza (Polska) : najlepszy polski zawodnik, faworyt konkurencji Highest Air. Aktualnie w życiowej formie. Ma wszelkie dane, żeby po raz pierwszy znaleźć się w finale światowej imprezy.

-Busty Wolter (Niemcy) : europejska legenda, jeden z największych showmanów w branży. Pomimo 30-tki na karku, na torze prezentuje ogromną radość i energię.

-Kai Haase (Niemcy) : 16-letni debiutant w hali, właśnie opanował Backflipa (salto w tył)!

-Remi Bizouard (Francja) : francuski książę stylu i szalonych egzekucji trików. Jeden z pretendentów do zwycięstwa. W pierwszym dniu zeszłorocznych zawodów zdobył serca publiczności, ale swoje zaangażowanie przypłacił kontuzją w finałowym skoku.

-Massimo Bianconcini (Włochy) : mistrz Whipów, czyli maksymalnego wychylenia motocykla w bok podczas lotu. Niespotykana mieszanka: perfekcja techniczna i południowy temperament. Zasłużenie nosi pseudonim „Włoski Ogier”.

-Kota Kugimura (Japonia) : nieobliczalny import z Azji, sześć dni w tygodniu pracuje jako... cieśla. Wykonawca najtrudniejszych ewolucji i posiadacz ogromnego, serdecznego uśmiechu.

-Gabriel Villegas (Chile) : reprezentant Ameryki Południowej, chętnie lata na motocyklu do góry nogami, po raz pierwszy na naszym kontynencie.

-Alastair Sayer (Botswana) : totalnie szalony i głodny zwycięstwa w każdej konkurencji, wszystko albo nic! Nie ma na razie biletu powrotnego do domu – wyląduje w szpitalu albo pojedzie w trasę po kolejnych imprezach FMX.

-Luke Smith (Wielka Brytania) : na co dzień mieszka w Nowej Zelandii i od Katowic rozpocznie swój podbój świata. Zapowiada się jedno z największych objawień talentu w tym sezonie.

-Jon Guetter (Australia) : najodważniejszy specjalista od szaleństw na quadzie, wykonuje na nim salto w tył. Regularny zawodnik słynnej ekipy Crusty Demons.

-Travis Hart (USA) : punk rock na mini motocyklu crossowym, z maksymalnym zaangażowaniem i totalną jazdą po bandzie!

Show tworzą nie tylko spektakularne ewolucje motocyklowe w powietrzu, ale również europejska
czołówka na rowerach BMX, muzyka miksowana na żywo przez DJ’a, występy angielskiej grupy
Fuel Girls i dwa wydarzenia nigdy do tej pory niewidziane w Polsce.


Bilety na Masters Of Dirt, w cenie od 69 zł, można zdobyć:

-na stronie www.ticketpro.pl, w ogólnopolskiej sieci sprzedaży Ticketpro, Empik,
w sklepach Media Markt i Saturn oraz na www.allegro.pl i w kasach Spodka.

info: [l-http://www.spodekFMX.pl] www.spodekFMX.pl [/l]