ATV Polska
A A A

Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza z Rafałem Sonikiem i Tomaszem Czopikiem

Biuro ATV POLSKA 09.03.2010
Zapraszamy do[l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=454] galerii zdjęć [/l] autorstwa Sebastiana Kiliana z
4 edycji Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2010.

Popisowy przejazd po trasie Memoriału za sterami tego samego czterokołowca, którym godnie reprezentował nasz kraj w Rajdzie Dakar w kategorii quadów, dał Rafał Sonik. A ATV Polska Team zaprezentował ciężarówkę dakarową MAN oraz samochód serwisowy Ford.

Wspomnienie o Januszu Kuligu i Marianie Bublewiczu

"Bubel" i Kulig- to nasi eksportowi, utalentowani zawodnicy, znani i podziwiani za granicą. Nie mieli w sobie nic z chimerycznych gwiazd. Zawsze uśmiechnięci i serdeczni. Wszystko co osiągnęli zawdzięczali własnej pracy i bezgranicznemu zaangażowaniu, pozostając przy tym do końca skromnymi ludźmi. Łączył ich absolutny profesjonalizm, pomimo iż startowali w różnym czasie obaj dążyli do jednego celu, do sukcesu sportowego, który niewątpliwie odnieśli! Z pewnością dla wielu byli, są i będą wzorem do naśladowania. Niestety zarówno Kulig, jak i Bublewicz, stracili życie w sposób bezsensowny. Ich śmierć rozerwała wszelkie nadzieje i marzenia.... Jednak pamięć o dwóch znakomitych kierowcach rajdowych trwa i - w co należy wierzyć - trwać będzie!