ATV Polska
A A A

Monster energy - lider w dziedzinie sportów extremalnych...

Biuro ATV POLSKA 10.06.2011
Przez ostatnich kilka lat na arenie sportów ekstremalnych, takich jak wyścigi samochodowe, skoki spadochronowe, motocross, freestyle i inne, głównym sponsorem wszystkich wielkich imprez była firma Redbull. Jednak przyszedł czas na nowego lidera a mianowicie firmę [b]Monster Energy[/b], która bardzo silnie wspiera wszelkiego typu sporty motorowe takie jak wyścigi samochodowe, motocross, freestyle oraz wiele innych. Firma ta zajmuje się produkcją napoi energetycznych i stała się bardzo rozpoznawalna dzięki swojemu charakterystycznemu logo w kolorze jasnej zieleni. [b]Monster energy[/b] podpisał umowę z jedną z wiodących marek offroad na świecie a mianowicie z firmą [b]Oneal[/b], tworząc jednocześnie limitowaną edycję ubrań, kasków i akcesoriów motocyklowych.

[l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=504]Galeria zdjęć[/l]

Linia odzieżowa z kolekcji [b]Oneal Monster[/b] jest bardzo nowoczesna, odważna oraz charakterystyczna. Każdy ubrany w odzież z tej kolekcji będzie rozpoznawalny już z daleka, gdyż nie ma możliwości aby dzięki swej odważnej i niepowtarzalnej stylistyce pomylić go z resztą Riderów którzy to za zwyczaj ubrani są od stóp do głów w kolorze czerwony, niebieskim lub pomarańczowym. Ubrania z kolekcji [b]Oneal Monster[/b] podzielone są na dwie linie. Pierwsza to model [b]Oneal Mayhem Monster[/b] skierowana dla zaawansowanych amatorów, którzy wymagają od swoich ubrań nieco więcej niż ładnego wyglądu, ale również komfortu i bezpieczeństwa w trakcie jazdy, druga zaś linia skierowana jest głównie do zawodników którzy stawiają w największym stopniu na bezpieczeństwo w trakcie zawodów, dlatego też odzież z tej kolekcji jest uszyta z grubszych materiałów, co za tym idzie najbardziej odpornych przy ewentualnych glebach. Kolekcja w obu przypadkach obejmuje spodnie, bluzy, rękawiczki oraz kaski. Spodnie z kolekcji [b]Mayhem Monster[/b] to koszt wysokości 549zł, bluza do kompletu 199zł, kask 609zł oraz rękawice 139zł. Jeżeli ktoś jednak ma wyższe wymagania oraz ambicje a jest amatorem, może oczywiście nabyć odzież z najbardziej profesjonalnej kolekcji [b]Oneal Monster Hardwear[/b], gdzie koszt spodni wynosi 729zł, bluza 219zł zaś kask 819zł. Spodnie z obu kolekcji posiadają bardzo dużą regulacje w pasie dzięki czemu można idealnie dopasować rozmiar. Kaski natomiast posiadają najwyższe z możliwych certyfikaty takie jak D.O.T, Snell, AS i oczywiście europejski ECE. Firma [b]Oneal[/b] jako nieliczna na rynku nawiązała współpracę z [b]Monster energy[/b] tworzą tak niepowtarzalną linie odzieżową skierowaną do miłośników offroad-u. Wszystkie ubranka w dobrej rozdzielczości i w 3d można obejrzeć na stronie [l=www.enduro-cross.pl]www.enduro-cross.pl[/l], gdzie również można je nabyć od ręki.

[b]Dodatkowa informacja dla uczestników Zlotu ATV Polska, firma Sebpol Wyłączny Dystrybutor Marki Oneal jest jednym ze sponsorów i będzie miała swoje stanowisko na tej właśnie imprezie.
Na miejscu po otrzymaniu katalogu wraz z ulotką, możliwe jest dokonanie zakupów w naszym sklepie [l=www.enduro-cross.pl]www.enduro-cross.pl[/l] z rabatem 15%. Promocja obowiązuje do końca czerwca 2011.[/b]


', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');