ATV Polska
A A A

Motocross i quady w Gdańsku - imprezowy weekend

Biuro ATV POLSKA 02.08.2009
[b]W najbliższy weekend (29. i 30. sierpnia) Gdański Auto Moto Klub będzie organizatorem dwóch imprez sportowych na torze motocrossowym Gdańsku[/b].

W sobotę (29. sierpnia) odbędzie się Konkursowa Jazda dla posiadaczy motocykli motocrossowych, enduro oraz quadów. Aby zostać uczestnikiem, trzeba spełnić następujące warunki: posiadać ukończone 18 lat, aktualne badania lekarskie potwierdzone przez lekarza sportowego, oraz sprawny motocykl. Zapisy zaczynają się w sobotę od godz. 9:00, a kontrola techniczna od godz. 11:00 do godz. 13:00. Wpisowe wynosi 100 złotych i zawiera ubezpieczenie.

[b]Drugiego dnia (tj. niedziela, 30. sierpnia) o godzinie 12:30 rozpoczną się zawody o Mistrzostwo Polski w Motocrossie Quadów[/b]. Do tej pory, po trzech rozegranych rundach na prowadzeniu jest zawodnik GAMK-u Grzegorz Brzozowski, który broni tytułu mistrza 2008 roku. Równolegle z Mistrzostwami Polski odbędą się zawody o Puchar Polski i Puchar Yamahy dla zawodników kategorii Młodzik. [b]Do Pucharu Polski zgłosiła się rekordowa liczba uczestników, już jest ich 46![/b]

Więcej informacji w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=606]Kalendarzu Imprez.[/l]
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');