ATV Polska
A A A

NO LIMITS - CZYLI JAZDA W STYLU DOUGLAS

Artykuł sponsorowany 26.12.2007
Firma DWT – Douglas Wheels powstała w 1991 r. Firmę założył Douglas Henline, znany kierowca rajdowy oraz inżynier. W związku z szybkim rozwojem większości technologii używanych w sportach motorowych, Douglas i jego współpracownicy szybko dotarli do punktu, gdzie koła starego typu przestały nadawać się do dalszych udoskonaleń. Dało to impuls do wynalezienia zupełnie nowego typu felg.

Firma DWT (Douglas Wheels Technologies) znajduje się w miejscowości Vista, w Kalifornii i należy do największych i najszybciej rozwijających się producentów felg na świecie. Jej dorobek można w skrócie opisać jako 16 lat innowacji, prowadzenia na rynku producentów felg o przeznaczeniu sportowym, wygrywaniu najróżniejszych imprez sportowych.

DWT jest marką używaną przez światową czołówkę zawodników w takich kategoriach jak: ATV, Kart, Sand, oraz Race Car. Felgi DWT wielokrotnie potwierdziły swoją wielką wytrzymałość oraz niezawodność w ekstremalnych warunkach. DOUGLASY zdominowały takie wydarzenia sportowe jak rajdy Mistrzostw Świata (Baja, Pont de Vaux - zawodnicy jeżdżący na Douglasie zajęli miejsca w czołówce).
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');