ATV Polska
A A A

Nowa odsłona butów O’neal Element III ES 2012

Tekst sponsorowany 13.03.2012
W sezonie 2012 firma O’neal postanowiła wprowadzić kilka istotnych zmian w butach Element III. Poza kilkoma zmianami kosmetycznymi, takimi jak zmiana koloru podeszwy, inne kolory przeszycia czy zmienione logo, postawiono na jakość i wygodę użytkowania.
Buty posiadają nowej generacji podeszwę odlaną z jednego kawałka w której zatopiona jest metalowa wkładka zabezpieczająca stopy przed urazami. Dzięki podeszwie bez metalowych zakończeń również nasze maszyny nie będą tak bardzo porysowane. But dzięki temu wygląda ciekawiej i wydaje się lżejszy.

Nowej generacji podeszwy mają również taką zaletę, że można je w łatwy sposób praktycznie samemu wymienić jeśli jest taka potrzeba. My jako dystrybutorzy posiadamy zestawy naprawcze do samodzielnej wymiany podeszwy.
W butach Element III ES poprawiono wygodę użytkowania poprzez zastosowanie wygodniejszych wkładek. Teraz buty są znacznie wygodniejsze i stopy znacznie mniej się męczą podczas jazdy.
Bardzo istotna zmiana, to zastąpienie dość awaryjnych plastikowych klamer nowymi, aluminiowymi, które są solidniejsze oraz dużo ciekawiej wyglądają.
Buty dziecięce posiadają 3 klamry i są dostępne w rozmiarach 32-38 w kolorze białym oraz czarnym. Natomiast obuwie dla dorosłych ma cztery klamry i jest dostępne w rozmiarze od 39 do 49 w obu kolorach. Sugerowana cena detaliczna 645 PLN, dziecięce 599 PLN.

Pełna galeria zdjęć [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=519]KLIK [/l]

Sebpol P.P.H.U.
Wyłączny Dystrybutor Marki O'neal, Moveo Safety, Rekluse
kom. +48 (0) 696 04 75 45
skype. enduro_cross_pl
www.enduro-cross.pl
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');