ATV Polska
A A A

Nowości O neal Toxic i Mayhem 2012 już niebawem w sprzedaży…

Artykuł sponsorowany 09.08.2011
Jak wiadomo, co roku w branży motocyklowej dużo się zmienia.
Patrząc na poprzednie lata panowała moda na bardzo skrajne grafiki.
W tym sezonie widać wyraźne zmiany. Odchodzi się od pasków krat i tego podobnym wzorów.Chcemy Państwu przedstawić dwa modele ubrań, a w dalszych artykułach przedstawimy kolejną kolekcję która mamy nadzieję pojawią się w sprzedaży we wrześniu, październiku 2011.Kolekcja O neal Element Toxic 2012, to bardzo jaskrawe i wyraziste kolory w opcji żółtej oraz stonowane w opcji czarno-białej. Bluza z kołnierzykiem V wykonana jest z przewiewnego materiału posiada gąbkowe ochraniacze na łokciach i bardzo ciekawą grafikę, dzięki której będziemy się wyróżniać w lesie czy na torze.
Do bluzy dostępne są spodnie, które są doskonałe dla amatora, jak również dla osoby, która potrzebuje zabezpieczyć się w nakolanniki lub kortezy. Spodnie nie krępują ruchów i tworzą doskonały komplet.

Kolekcja Mayhem, używana przez obecnego rekordzistę w skoku X Games Matt Buyten to cztery różne kolorystyki o bardzo odważnym wzornictwie. Od żółtego przez niebieski czarny, kończąc na różowo-czarnym…
Zarówno spodnie jak i bluza, to ciuchy dla zawodowców o wysokiej przepuszczalności powietrza oraz mocnej konstrukcji. Spodnie wyposażone w skórę na kolanach oraz mocne, potrójne szycie w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia. Wszystkie miejsca zgięć wyposażone są w elastyczny Spandel, który daje ogromną elastyczność i doskonale przepuszcza powietrze.

Kolekcja Apocalypse oraz super profesjonalna Hardware zostanie przedstawione w następnym news-ie.

[l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=508]Galeria zdjęć[/l].


Więcej :
Sebpol P.P.H.U.
Wyłączny Dystrybutor Marki O neal, Moveo Safety, Rekluse, Moto Cinch
Wyłączny Dystrybutor Marki Crusty Demons
kom. +48 (0) 696 04 75 45
kom. +48 (0) 608 514 180
www.enduro-cross.pl
www.crusty-demons.pl
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');