ATV Polska
A A A

Odzież O neal na sezon 2012

Tekst sponsorowany 01.09.2011
Firma O neal, jak zawsze dba o swoich klientów i ma do zaoferowania ciekawy produkt który przyda się zarówno w terenie jak również na szosie.

Kurtka, o której będzie mowa nazywa się Baja, jej nazwa pochodzi od legendarnego rajdu off-roadowego.
Kurtka Baja, to kompletnie nowy produkt występujący jedynie w kolorystyce czarnej. Została wyposażona w komplet pasków łączących ją ze stabilizatorami Moveo Safety lub inny stabilizatorami. Kurtka doskonale chroni przed deszczem, lecz również zapewnia wysoki komfort podczas cieplejszych dni dzięki licznym miejscom wentylacyjnym. Jest wyposażona w cztery wodoszczelne kieszenie na przodzie, dwie na rękawach oraz dwie wewnętrzne. Na prawym rękawie znajdziemy mapnik.
Rękawy kurtki są odpinane dzięki czemu można ją używać nawet późną wiosną. Na plecach posiada sporej wielkości kieszeń który służy również jako miejsce na camelbag-a.Kurtka jest wyposażona w liczne ściągacze i rzepy co daje dużą możliwość pełnej regulacji. Rękawy kurtki od wewnątrz zakończone są neoprenowymi rękawicami, co doskonale sprawdza się w chłodniejsze dni. Kręgosłupa chroni gąbkowy ochraniacz, który może być zamieniony na ochraniacz SAS-TEC z każdej zbroi marki O neal.Produkt sprawdza się zarówno w jeździe turystycznej jak również w ciężkim terenie. Występuje w pełnej rozmiarówce od rozmiaru S do XXL.

Sebpol P.P.H.U.
Wyłączny Dystrybutor Marki O Neal, Moveo Safety, Rekluse, Moto Cinch
Wyłączny Dystrybutor Marki Crusty Demons
kom. +48 (0) 696 04 75 45
kom. +48 (0) 608 514 180
[l=http://www.enduro-cross.pl]www.enduro-cross.pl[/l]

Produkt dostępny również w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sklep]Sklepie ATV Polska[/l]

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');