ATV Polska
A A A

Paweł Sobczyk zwycięzcą I Rundy Pucharu Polski w Supermoto Quadów!

Biuro ATV POLSKA/ www.pawelsobczyk.pl 07.05.2009
W sobotę [b]2 maja[/b] podczas [b]I Rundy tegorocznych rozgrywek o Puchar Polski w Supermoto Quadów[/b] dominował team Pawła Sobczyka. Pierwszą pozycję startową wywalczył w treningach kwalifikacyjnych [b]Paweł Sobczyk[/b], Mistrz Europy w Supermoto Quadów z 2006 roku. Z drugiego pola, ze stratą 0.3 sekundy startował drugi zawodnik z teamu Sobczyka, [b]Adam Wężyk[/b]. Trzeci do mety dojechał zawodnik [b]Raptor Rzeszów - Przemysław Sochacki[/b].

Według zawodników, którzy brali udział w zawodach organizacja zawodów była wzorowa: sprawna obsługa w biurze zawodów, funkcyjni znający się na tym, co robią i, co jest wielką rzadkością na polskich zawodach, wszystko odbywało się punktualnie i sprawnie. Duży plus dla organizatora! Miejmy nadzieję, że pozostali organizatorzy również staną na wysokości zadania i coraz więcej zawodników będzie uczestniczyło w rozgrywkach tej niesamowitej dyscypliny!

Zapraszamy do galerii zdjęć udostępnionej przez [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=419]Sobczyk Quad Racing Team[/l], oraz do zapoznania się z [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sportatv&r=p&type=wynikidetails&id=111]wynikami[/l] i do dyskusji na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=32&t=19734]Forum ATV Polska.[/l]