ATV Polska
A A A

Piątek – dniem bez samochodu – Konkurs

SSQuad.pl 25.03.2008
Witam całą brać quadowa! Idąc na przeciw naszym oczekiwaniom odnośnie budowania pozytywnego wizerunku quadowców i ich maszyn w społeczeństwie ogłaszam konkurs, który z pewnością pomoże w oswajaniu obywateli, z naszą pasją.


Regulamin:
1. Konkurs ma za zadanie promować quady w społeczeństwie, oswajać z nimi ludzi, a w szczególności lokalne władze i służby.
2. Organizatorem Konkursu jest SSQuad.pl.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy:
- w wybrany piątek przesiąść się z innego środka komunikacji właśnie na quada
- dojechać, zgodnie z obowiązującym prawem o ruchu drogowym, quadem do pracy, na zakupy, po narzeczoną :) i zrobić ciekawe zdjęcie
- zdjęcie musi być w formacie cyfrowym, zaopatrzone w datownik, który jednoznacznie będzie wskazywał na piątek, liczy sie każdy piątek z 2008 roku, z przedziału okresu trwania konkursu
- zdjęcie powinno zostać nadesłane w formie elektronicznej na adres e-mail: [[email protected]][email protected][/mail] z dołączonym oświadczeniem: “Wyrażam zgodę na udział mojego zdjęcia w Konkursie: “Piątek, dniem bez samochodu”, którego organizatorem jest SSQuad.pl, oraz Wyrażam zgodę na upublicznienie mojego zdjęcia na stronach promujących konkurs: www.atvpolska.pl www.atvzone.pl www.quadzik.pl www.ssquad.pl wraz z moim imieniem i nazwiskiem.
- do nadesłanego zdjęcia powinna być załączona formatka informacyjna:
Imie i Nazwisko: ................................
Oświadczenie: “Wyrażam zgodę na udział mojego zdjęcia w Konkursie: “Piątek, dniem bez samochodu”, którego organizatorem jest SSQuad.pl, oraz Wyrażam zgodę na upublicznienie mojego zdjęcia na stronach promujących konkurs: www.atvpolska.pl www.atvzone.pl www.quadzik.pl www.ssquad.pl wraz z moim imieniem i nazwiskiem.
- nie spełnienie powyższych wymogów będzie skutkowało niedopuszczeniem zdjęcia do konkursu.
4. Konkurs trwa od 20 marca 2008 roku do 30 czerwca 2008 roku i dotyczy zdjęć nadesłanych z datą obowiązywania konkursu.
5. W Konkursie nie mogą brać udziału właściciele i osoby prowadzące wyżej wymienione serwisy poświęcone tematyce quadowej.
6. Nagrodą w Konkursie jest bezpłatny udział w SSQuad Integracja 2008, dla 5 najlepszych zdjęć.
7. Nagrodą Główną w Konkursie jest niespodziewanka, która będzie sympatycznie wyglądać na kominku :)
8. O zdobyciu nagrody zadecyduje głosowanie przedstawicieli wyżej wymienionych stron poświęconych tematyce quadowej.
9. Zdjęcia można nadsyłać do dnia 30 czerwca 2008 roku, Konkurs zostanie rozstrzygnięty najpóźniej do 7 dni po zakończeniu Konkursu.Zapraszamy do wątku o Konkursie na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?p=117667#117667]Forum ATV Polska [/l].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');