ATV Polska
A A A

Plebiscyt na sportowca nr. 1 w Małopolsce

ATV Polska 06.03.2010
[b]Rafał Sonik wśród 10 sportowców, spośród których wyłoniony zostanie zwycięzca[/b]. Pierwszy w historii quadowiec, który został nominowany do takiego przedsięwzięcia nie tylko za osiągnięcia sportowe, ale również za zasługi włożone z rozwój sportów quadowych w Polsce.


Od poniedziałku aż do 23 marca na łamach [b]„Dziennika Polskiego”[/b] zamieszczane są kupony, na których należy wpisać nazwisko swojego faworyta wraz z uzasadnieniem i przesłać, lub dostarczyć do Redakcji Dziennika przy ulicy Wielopole 1 w Krakowie. [b]Ważne są tylko kupony oryginalne, wycięte z Dziennika[/b]. Dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli kupić Dziennika Polskiego w swoim mieście kupony takie możemy przesłać.

[b]Rafał Sonik[/b] został nominowany na podstawie swoich osiągnięć portowych na przestrzeni ostatnich lat, ale również jak sportowiec, który przyczynił się w znaczący sposób do propagowania sportów quadowych, chętnie pojawiał się w mediach opowiadając o swojej pasji.

Mamy nadzieję, że dzięki pomocy całego środowiska quadowego uda się nam wygrać i udowodnić, że sporty motocyklowe w tym quadowe przestają być niszowe. A nasz faworyt dzięki swojemu samozaparciu i pomocy wielu kibiców będzie mógł dalej sport ten rozwijać i propagować.
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');