ATV Polska
A A A

Polaris Ranger RZR 800 Autem Roku 2008 na Lubelszczyźnie!!!

Tekst sponsorowany 17.04.2008
Z ogromną radością informujemy Państwa, że SAMOCHODEM ROKU 2008 na Lubelszczyźnie w plebiscycie Dziennika Wschodniego został wybrany lekki terenowy samochód POLARIS RANGER RZR 800.
Ten wyjątkowy samochodzik został zgłoszony do konkursu przez Salon Firmowy Polaris SMK Extreme Center. Jesteśmy niezwykle zadowoleni i dumni, że nasz RZR-ek został zauważony i nagrodzony przez Czytelników "Dziennika Wschodniego” Oczywiście ogromne znaczenie miało także głosowanie wszystkich Fanów Polarisa z całej Polski, a mogli Oni dowiedzieć się o głosowaniu, dzięki zaprzyjaźnionym z nami portalom internetowym: ATVPolska, Quadzik.PL, ATV Zone, WRC.PL, MotorMax.pl oraz Kraśnik.pl. Rynek tego rodzaju pojazdów dopiero stawia pierwsze kroki w Polsce, ale ten tytuł, pokazuje nam, że idziemy w dobrym kierunku i że wszelkie stereotypy można łamać, a dzięki odpowiedniej promocji pokazać, że na świecie jest wiele ciekawych pojazdów, które mogą w znaczący sposób wybić się z tłumu i zaskoczyć swoim wszechstronnym zastosowaniem oraz niecodzienną formą stylistyczną. W opisywanym plebiscycie Salon Firmowy POLARIS SMK Extreme Center zdobył natomiast trzecie miejsce w rankingu najlepszych Dealerów Motoryzacyjnych Lubelszczyzny, co również jest dla nas bardzo wartościowym wyróżnieniem i daje nam dużo nowej, pozytywnej energii.
Serdecznie Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam w zdobyciu tego tytułu i zapraszamy do Salonu Polarisa w Lublinie na jazdy testowe tą wyjątkową, sportową terenówką.
Zapraszamy do obejrzenia [l=http://polariscenter.pl/index.php?p=gallery&f=006]galerii zdjęć.[/l]