ATV Polska
A A A

Polaris Ranger RZR 800 ma szansę zostać samochodem roku 2008!

Tekst sponsorowany 19.03.2008
Z przyjemnością informujemy, że pojazd Polaris Ranger RZR 800, jako lekki samochód terenowy, został zgłoszony przez firmę [l=http://polariscenter.pl/]SMK Extreme[/l] do plebiscytu, w którym wybrany zostanie samochód roku 2008.
Salon [l=http://polariscenter.pl/]Polaris SMK Extreme Center[/l] kandyduje natomiast w niniejszym konkursie w kategorii dealer roku, a organizatorem konkursu jest lubelski Dziennik Wschodni.


Postanowiliśmy zgłosić nasz pojazd z uwagi na jego walory, wyróżniające go pośród off-roadowych pojazdów oferowanych na naszym rynku oraz z uwagi na fakt sklasyfikowania go jako pojazd samochodowy, który posiada homologacją drogową, a do jego prowadzenia wymagane jest prawo jazdy kategorii B. Dla wszystkich osób biorących udział w konkursie, Dziennik Wschodni przygotował atrakcyjne nagrody: skuter o wartości blisko 4 tysięcy złotych oraz 15 zestawów upominków, ufundowanych przez lubelskie firmy motoryzacyjne. Nagrody zostaną rozlosowane publicznie podczas ogłaszania wyników plebiscytu na Targach Motoryzacyjnych Autosalon 2008 w dniu 12 kwietnia br. Do plebiscytu przyjęto 39 Dealerów samochodowych z województwa lubelskiego oraz 25 modeli samochodów.
Żeby oddać głos na zgłoszonego przez nas Polarisa Ranger’a należy wysłać SMS o treści DW auto 25 pod numer 7168
Żeby oddać głos na Firmowy Salon Polaris SMK Extreme Center należy wysłać SMS o treści DW diler 39 pod numer 7168. Po wpisaniu odpowiedniego kodu w celu wzięcia udziału w konkursie należy wpisać dodatkowo swoje imię, nazwisko oraz adres. Wszystkich miłośników off-roadowej motoryzacji zachęcamy do oddania głosu na nasz pojazd oraz salon, dzięki czemu będziemy mogli zaznaczyć obecność na rynku lekkiego samochodu terenowego, który niewątpliwie wypełnia niszę w branży motoryzacyjnej, a naszym zdaniem zasługuje na tytuł samochodu roku z uwagi na swoje niebanalne właściwości oraz wszechstronne zastosowanie.

Informacje na temat głosowania na samochód roku oraz lista zgłoszonych pojazdów: [l=http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=autoroku]tutaj[/l].


Informacje na temat głosowania na dealera roku oraz pełna lista kandydatów: [l=http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=autodiler]tutaj[/l].


Źródło:[l=http://polariscenter.pl/]Polaris SMK Extreme Center[/l]

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');