ATV Polska
A A A

Przeprawowy Puchar ATV Polska 2012. II Runda już 14 września!

Dorota Lechowicz-Gustab ATV Polska 01.07.2012
Powraca długo wyczekiwany Przeprawowy Puchar ATV Polska!

Wszystkich miłośników quadowej jazdy terenowej zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu dwóch imprez przeprawowych pn. Przeprawowy Puchar ATV Polska 2012. Miłośnicy quadowego off-roadu będą mieli przyjemność spotkać się w dwóch różnych lokalizacjach i odmiennych terenowo miejscach.

Cztery klasy – ATV EXTREME, ATV OPEN, ATV WETERAN i UTV. Dla wyczynowców – doskonała okazja zmierzenia się z najlepszymi. Dla rozpoczynających przygodę z off-roadem – okazja do zmierzenia się z własnymi słabościami i zdobycia doświadczeń. Dla osób, które chciałyby podszkolić swoje umiejętności, albo po prostu pojeździć z towarzystwie doświadczonych riderów, proponujemy jazdę w małych grupach z instruktorami - nauka trawersowania, wyciągania się z użyciem wyciągarek pod okiem sław quadowego off-road. A dla wszystkich niezwykła okazja do spotkania z ludźmi dzielącymi tę samą pasję.

Głównym Partnerem Przeprawowego Pucharu ATV Polska 2012 jest [l=http://www.dragonwinch.com/]DRAGON WINCH[/l], producent markowych wyciągarek do samochodów terenowych, pojazdów użytkowych oraz quadów

Partnerzy: Quadimodo, Motomaniak.eu, TigerTail , GWT s.c. - Grupa Wsparcia Technicznego, Kenny Polska, Sklep internetowy - www.oponyquad.pl, ATV Partner, Trace -Usługi Poligraficzno Reklamowe, ZONEparts.pl, Piekarnia Matylda, TRODAT, ZONEparts.pl, LedLer.
O profesjonalne zabezpieczenie medyczne Przeprawowego Pucharu ATV Polska zadba Grupa Ratownictwa [l=http://medyk4x4.pl/]MEDYK 4X4[/l], specjalizująca się w zabezpieczeniu medycznym imprez w trudnym, niedostępnym dla zwykłych zespołów ratownictwa medycznego terenie.

I Runda: Biedrusko koło Poznania - SZCZEGÓŁY I KARTA ZGŁOSZENIOWA -> [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=1039]KLIK[/l]
Termin:13-15.07.2012
Honorowy Patronat Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina.

II Runda: Lubiechowa koło Jeleniej Góry - SZCZEGÓŁY I KARTA ZGŁOSZENIOWA -> [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=1040]KLIK[/l]
Termin: 14-16.09.2012


Przeczytaj, co o Przeprawowym Pucharze ATV Polska piszą na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=49310] Forum ATV Polska[/l].

Tej imprezy nie możesz przegapić! Zapraszamy!
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');