ATV Polska
A A A

Puchar ATV Polska. Najbliższa impreza - Mamry Challenge już w ten weekned!

Biuro ATV POLSKA 01.02.2008
Wszystkich miłośników quadowej jazdy terenowej serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nowym cyklu imprez przeprawowych - Pucharu ATV Polska 2008. Jest to projekt powstały zarówno dla tych, którzy start w takim rajdzie traktują, jako poważną sportową rywalizację, jak również dla tych, dla których uczestnictwo w imprezie jest okazją do szkolenia swoich umiejętności, a także niepowtarzalną okazją do nawiązania przyjaźni z ludzi dzielącymi tę samą pasję.

Puchar ATV Polska to cykl trzech rund zawodów. Miłośnicy quadowego off-roadu będą mieli przyjemność spotkać się na trasach mazurskich, górskich i pomorskich. Te trzy różne terenowo lokalizacje dadzą możliwość sprawdzenia swych sił brodząc w wodzie i błocie, wjeżdżając na strome zbocza i przemierzając piaski…

Chcąc wyjść naprzeciw coraz doskonalszemu przygotowaniu uczestników stworzyliśmy zupełnie nowy regulamin! Dzięki temu rywalizacja na naszych rajdach stanie się bezpieczniejsza i bardziej wymagająca.
Mamy nadzieję, że w tym sezonie Przeprawowy Puchar ATV Polska stanowić będzie nowy standard w przeprawowym sporcie ATV w naszym kraju.

Profesjonalne przygotowanie rajdu jest możliwe dzięki finansowemu wsparciu [l=http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=nowosci]Suzuki Motor Poland[/l], który jest również fundatorem nagród dla zwycięzców klasy Extreme i Fun, a także Markowej Klasy SUZUKI.

Sponsorem nagród w Pucharze ATV Polska jest również [l=http://www.quadshop.pl/shop/index.php] firma V2 z Opola[/l]. Wśród przekazanych nagród znajdą się między innymi
komplet felg Nuke Motosport Alloys oraz komplet toreb Kolpin na quada!

Wśród fundatorów nagród są również firmy:
[l=http://www.sklepatv.pl/asp/index.asp?tytul=sklepatv.pl]QUADY ŚREM [/l],[l=http://polariscenter.pl/]POLARIS SMK EXTREME CENTER[/l] oraz [l=http://www.trace.pl/]TRACE Usługi Poligraficzno-Reklamowe [/l]
.Puchar ATV Polska rozpocznie się już 29.02.2008 r., zimową rundą mazurskich zmagań - znanym i lubianym rajdem ATV Polska - Mamry Challenge, w Kietlicach nad jeziorem Mamry. W pięknej krainie mazurskich jezior już niebawem czołówka polskiego quadowego off-roadu rozpocznie swoje przeprawowe zmagania w sezonie 2008. Na trasie pierwszej edycji nie zabraknie typowo zimowych przeciwności. Znowu zatrzeszczy lód pod kołami. Na najlepsze teamy będą czekały wyczerpujące odcinki specjalne i bezlitośnie tykający zegar rajdu. Dla początkujących nie zabraknie wielu kilometrów malowniczych tras. Dla wszystkich będą to z pewnością kolejne niezapomniane chwile.

Patronat medialny nad cyklem sprawuje

Więcej szczegółów w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=391] Kalendarzu Imprez ATV Polska [/l].
Zapraszamy na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?t=9058&postdays=0&postorder=asc&start=0]forum ATV Polska [/l] do wątku o I rundzie Pucharu ATV Polska - Mamry Challenge!

Do zobaczenia!
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');