ATV Polska
A A A

QUAD GOLDEN CUP Mirosławiec 07/08.09.2013

Informacja prasowa 01.07.2013
Nie tak dawno w Krokowej odbywały się najtrudniejsze i najbardziej prestiżowe zawody quadów w Polsce - QUAD GOLDEN CUP. Frekwencja na tych zawodach wynosiła nawet 96 zawodników. Niestety z czasem frekwencja spadała, aż w końcu podjęto decyzję o rezygnacji z organizacji tych zawodów. A szkoda - w kraju powinny odbywać się tak prestiżowe zawody, by nie musieli nasi zawodnicy jechać do Le Touquet czy Pont de Vaux.

Zawody odbędą się w trzech klasach t.j.

SILVER CUP 2k - quad 2K licencja C
SILVER CUP atv - quad 4K licencja A, B, C
GOLDEN CUP – quad 2K, licencja A, B

Zawody odbędą się w trzech biegach 70 minutowych. Dwa biegi w sobotę, w tym drugi bieg nocny z oświetleniem zamontowanym na quadzie, i jeden bieg w niedzielę. Start do biegu nocnego około godz 20.00 i zakończenie przy blasku fajerwerków. Suma punktów z trzech biegów daje miejsce w klasyfikacji zawodów. Każdy bieg oddzielnie jest zaliczany do Pucharu Bałtyku.
Trasa wyścigu jest o dużej i łagodnej konfiguracji, na ściernisku, jej długość to 4 km, szerokość na całej długości 20 m, bardzo szybka.
Wydarzeniem zawodów będzie również bieg pokazowy starych motocykli typu WSK czy WFM. Czas między biegami wypełni część artystyczna, a po wyścigu nocnym na terenie zawodów odbędzie się dyskoteka i ognisko.

Gorąco zapraszamy!

Waldemar Iracki
kontakt: 788391161
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');