ATV Polska
A A A

Quady Hammel już w Polsce

Biuro ATV POLSKA 23.05.2007
W dniach 18-20 maja w Katowickim Spodku, podczas Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych „AUTO MOTO SHOW” zadebiutowała na polskim rynku hiszpańska marka Hammel, będąca najdynamiczniej rozwijającą się firmą produkującą oraz dystrybuującą quady na terytorium Hiszpanii.
Produkty tego producenta z pewnością wzbogacą w znaczący sposób ofertę na naszym rynku, a Generalnym Dystrybutorem Hammela w Polsce została firma SMK Extreme.
Zainteresowanie zwiedzających przerosło najśmielsze oczekiwania zarówno dystrybutora jak i importera quadów i potwierdziło tylko atrakcyjność tej zupełnie nowej oferty. Zapraszamy do [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=246]galerii zdjęć z targów[/l].

Wszystkie produkty Hammela posiadają europejską homologację, a potwierdzeniem najwyższej jakości jest 24 miesięczna gwarancja.
Niebawem zostaną przedstawione bardziej szczegółowe plany związane z promocją marki oraz z organizacją cyklicznych ogólnopolskich zawodów z udziałem quadów Hammel.
Obecnie wszystkie osoby zainteresowane przynależnością do sportowego teamu HammelPolska prosimy o kontakt z dystrybutorem.

Strona Generalnego Dystrybutora: [l=http://www.smkextreme.pl/]www.smkextreme.pl[/l]
Strona producenta: [l=http://www.motoroad.com/]www.motoroad.com[/l]


', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');