ATV Polska
A A A

Quady w TV – pierwszy pełny cykl o czterokołowcach i nie tylko

Biuro ATV POLSKA 25.03.2011
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 13.30 premierowy odcinek programu „Quady” w TVN Turbo. Będzie szybko, ciekawie i tak jak lubicie, czyli cztery koła quadowe, dobra zabawa i bezpieczna jazda. Gospodarzem programu będzie Rafała Sonik.

[l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=496]Galeria zdjęć[/l]

[i]„Cieszę się z rozwoju sportu quadowego i wielu rodzajów aktywności quadowców przez ostatnie 10 lat w Polsce. Pracując i ścigając się wspólnie z wieloma entuzjastami doczekaliśmy się pierwszego cyklu programów telewizyjnych poświęconych naszej ulubionej dziedzinie. Dostrzegły nas media, jako sportowców uprawiających ciekawą i widowiskową dyscyplinę zasługującą na osobny program. Quady stały się bohaterami całego, pełnego cyklu programu telewizyjnego w TVN Turbo. W trakcie zdjęć okazało się, że jest tak wiele ciekawych tematów do przedstawienia, ze już myślimy o kontynuacji cyklu. Oprócz dobrej zabawy na planie staramy się przekazać widzom przede wszystkim zasady bezpieczeństwa, dostosowanie sprzętu do umiejętności. Chcemy nauczyć odpowiedniego wyczucia i znajomości sprzętu i terenu. Myślę ze cykl ten zainteresuje szerokie grono widzów. Nie tylko tych, którzy już jeżdżą, ale również tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z quadami. Zapraszam wszystkich do oglądania programu "Quady" w TVN Turbo."[/i] – tak o programie opowiada jego gospodarz Rafał Sonik.

Na cykl składać się będzie 14 premier oraz 84 powtórki. W poszczególnych odcinkach nie zabraknie testów quadów, prezentacji sprzętów, szerokich relacji z imprez i wypraw quadowych. Oprócz tego tuning i gadżety, nowości oraz szerokie porady dla zawodowców i laików quadowych.
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');