ATV Polska
A A A

Rafał Sonik gościnnie w Obornikach podczas I Rundy Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Cross Country. Niedziela, 24.03.2013 r. godz. 8.30.

Informacja prasowa 01.01.2013
Rafał Sonik przywiezie cząstkę Dakaru do Obornik

Miesiąc po zakończeniu Rajdu Dakar, Rafał Sonik rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu Pucharu Świata. Po niemal dziesięciu dniach treningów na wydmach wokół Dubaju, kapitan Poland National Team wrócił do kraju i już wkrótce pojawi się na inauguracji sezonu quadowego w Obornikach, by podziękować za doping w trakcie styczniowej rywalizacji i porozmawiać z zawodnikami o idei Akademii Dakar.

Trzeci quadowiec ostatnich zmagań w Ameryce Południowej przykłada dużą wagę do umiejętności jazdy po wydmach. Jest to kluczowy element nie tylko w rywalizacji dakarowej, ale również podczas kolejnych rund Pucharu Świata. Właśnie ten element szkolił podczas ostatnich treningów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Tym razem prosto z gorącego Dubaju, krakowianin przyleciał do chłodnej i wciąż zimowej Polski. Tutaj w dniach 21-24 marca weźmie udział w tradycyjnej inauguracji sezonu w cross country w strefie zachodniej Polski, gdzie będzie mieć okazję do spotkania i rozmowy z quadowcami i motocyklistami z całego kraju. Rafał Sonik chce podziękować im za doping i wsparcie dla Poland National Team, który zanotował tak udany debiut w tegorocznym Dakarze. Jednocześnie będzie to dla niego doskonała okazja, by poznać opinię środowiska na temat projektu „Akademia Dakar”. Dowiedzieć się jakie są oczekiwania wobec reprezentacji Polski w rajdach terenowych, wysłuchać uwag i pomysłów. Nie zabraknie też oczywiście czasu dla kibiców, którzy mogą liczyć na kalendarze i plakaty z autografami kapitana kadry.

Obecność Rafała Sonika w Obornikach zostanie również zaznaczona poprzez prezentację startu Poland National Team w ostatnim Dakarze. Zostanie zademonstrowany film, a także ciężarówka serwisowa i quady, którymi SuperSonik przemierzał południowoamerykańskie bezdroża. Zaplanowano pokazy sprzętu oraz rozmowy z innymi członkami reprezentacji Polski. Wszystko po to, by budować polską potęgę rajdową i dakarową przyszłość dla naszych najlepszych zawodników.


Więcej informacji na [l=http://www.motokluboborniki.pl/]www.motokluboborniki.pl[/l]
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');