ATV Polska
A A A

Rajd ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A. - edycja jesienna 16-18.10.2009

Biuro ATV POLSKA 08.10.2009
Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska wraz z firmą AGMI S.C. ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników quadów na imprezę turystyczno-przeprawowo- integracyjną pod nazwą ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A 2009 - EDYCJA JESIENNA.

Chcąc dać Wam jeszcze więcej zabawy i zdrowo rozumianej rywalizacji postanowiliśmy zorganizować drugą edycję rajdu ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A., która odbędzie się w dniach 16-18.10.2009 w miejscowości Zgorzałe gmina Stężyca/ Kaszuby/.

Projekt imprezy skierowany jest zarówno do tych, którzy start w rajdzie traktują, jako poważną sportową rywalizację, jak również do tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z off-roadem, a uczestnictwo w rajdzie jest dla nich okazją do zdobywania i szkolenia swoich umiejętności. Dla wszystkich uczestników imprezy ATV Polska I.N.T.E.G.R.A.C.J.A. 2009 jest niepowtarzalną okazją do nawiązania przyjaźni z ludźmi dzielącymi tą samą pasję.

Na bazę rajdu wybraliśmy Ośrodek Wczasowy „Sosnówka” w Zgorzałych koło Stężycy. Jest pięknie położony na leśnej skarpie nad brzegiem Jeziora Raduńskiego, a jego rozległy teren pomieści wszystkich uczestników wraz z rodzinami, samochodami, lawetami itp...

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne w [l=http://www.atvpolska.pl/?s=imprezy&type=details&id=724] Kalendarz Imprez ATV Polska [/l].

Zapraszamy do wątku o rajdzie na [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=31&p=296043#p296043] Forum ATV Polska [/l]