ATV Polska
A A A

RMF Caroline Team – debiut w Pucharze Świata zapowiada się deszczowo

Biuro ATV POLSKA 18.02.2011
Wczoraj był dzień zero. Załogi zjechały na miejsce zmagań pierwszej rundy Pucharu Świata Corss-Country we włoskim Pordenone. Czas na wypakowanie sprzętu, drobne kosmetyczne poprawki i badanie techniczne. Pogoda nadal pozostaje nieugięta – ciągle pada.
[i]„Quad jest gotowy do rajdu. Jadę quadem dakarowym. Po powrocie z Ameryki został gruntownie przejrzany i przygotowany”[/i] – informuje Łukasz Łaskawiec.

Z obozu Organizatora dochodzą informacje, że ponad 70% trasy jest zalane. [i]„Pogoda jest okropna. Cały czas pada. Byłem wczoraj na trasie i nie wygląda to dobrze. Działamy aby zmodyfikować odcinki i wystartować rajd. Mam nadzieję, że zaświeci słońce”[/i] – tłumaczy Marco Zięba, jeden z organizatorów Italian Baja 2011. [i]„Wśród moich 7 występów we włoskim Baja tylko raz mieliśmy podobne warunki pogodowe. Będzie naprawdę trudno”[/i] – dodaje Rafał Marton.
Już dziś zawodnicy zaczną walkę od prologu. Nastawienie i humory w miasteczku RMF Caroline Team są dobre. [i]„Maszyny są przygotowane. Marzenie naszego życia po woli zaczyna się realizować. Wyzwanie jest duże. Trzeba walczyć!”[/i] – mówią zawodnicy RMF Caroline Team.