ATV Polska
A A A

Rusza druga edycja klasy markowej w MX Quadów: Młodzik Quad Cup by Yamaha!

Biuro ATV POLSKA 21.04.2009
W wyniku współpracy [b]Yamaha Motor Polska, SSP Yamaha, Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców - ATV Polska[/b] oraz [b]Polskiego Związku Motorowego[/b] w sezonie 2009 odbędzie się druga edycja Młodzik Quad Cup by Yamaha. Jest to klasa markowa sponsorowana przez polskiego importera marki Yamaha na Polskę: Yamaha Motor Middle Europe B.V.

[b]W klasie młodzik[/b] będą mogły brać udział dzieci i młodzież w wieku 10 – 14 lat tylko na quadach [b]Yamaha Raptor 250R[/b] zakupionych w polskiej sieci dealerskiej.
Na maszynie startowej będzie można ustawić tylko quady seryjne z dopuszczalnymi nie wielkimi zmianami, o których wyraźnie będzie napisane w regulaminach na rok 2009.

[b]Zapraszamy do zapoznania się zasadami rozgrywek na ten sezon w dziale [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sportatv&type=przepis&r=p&id=77] przepisy motocrossowe[/l].[/b]

Więcej informacji uzyskacie w biurze [l=http://www.atvpolska.pl/?s=formularz]ATV Polska[/l] oraz w autoryzowanym salonie [l=http://www.yamaha-gdynia.pl/kontakt.php]SSP Yamaha[/l].