ATV Polska
A A A

Sezon Cross Country 2008 - zakończony!

Biuro ATV POLSKA 29.10.2008
W [b]Toruniu[/b] 11/12.10.2008 r. odbyła się ostatnia eliminacja [b]Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w Cross Country Quadów[/b]. Tym samym dobiegła końca rywalizacja w tej dyscyplinie i zostali wyłonieni Mistrzowie w klasie 2K i 4K oraz zdobywcy Pucharu PZM w sezonie 2008.

[b]Mistrzem Polski 2008 w klasie 2K[/b] został [b]Grzegorz Brzozowski (GAMK)[/b] - jest to drugi tytuł Mistrza tego zawodnika w tym roku - wywalczył również Mistrza Polski w Motocrossie Quadów. [b]Tytuł Wice Mistrza zdobył Jacek Stelmaszyk (Motoklub Oborniki)[/b] a trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął [b]Rafał Sonik (ATV Polska)[/b].

[b]W klasie 4K pierwsza trójka to zawodnicy ATV Polska! Mistrzem Polski 2008 został Roman Eliasz[/b], tuż za nim borykający się praktycznie na każdych zawodach z usterkami quada [b]Robert Giedronowicz[/b], a trzecie miejsce wywalczył [b]Mariusz Kręgiel.[/b]

[b]W Pucharze Polskiego Związku Motorowego w klasie Młodzik[/b] sezon należał do [b]Wiktora Lewandowskiego (ATV Polska)[/b] to pierwszy sezon tego młodziutkiego zawodnika a już widać ogromne postępy, drugi w generalce jest [b]Piotr Duliński (ATV Polska)[/b] a trzeci [b]Dawid Sierżant (Motklub Oborniki).[/b]

[b]Klasę 2K[/b] wygrał świetnie jeżdżący [b]Łukasz Eliasz (ATV Polska)[/b], drugi to [b]Roman Miłkowski[/b] a trzeci w genralce jest [b]Jacek Karpik (WLKS Siedlce)[/b].
[b]W klasie 4K[/b] pierwszy w tym roku jest [b]Artur Lewandowski (ATV Polska)[/b] - debiutujący w tym roku w sporcie quadowym, pozostałe dwa miejsce należą do zawodników [b]KTM Novi[/b] - [b]Andrzej Grzyb[/b] drugi i [b]Michał Trafiałek[/b] - trzeci w klasyfikacji generalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami z ostatniej eliminacji [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sportatv&r=p&type=wynikidetails&id=99]Mistrzostw Polski[/l] i [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sportatv&r=p&type=wynikidetails&id=100]Pucharu PZM[/l] oraz do [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=386]galerii zdjęć[/l] autorstwa [b]Jakuba Zajchowskiego[/b].