ATV Polska
A A A

Side by side. Quady... inaczej :-)

Michał MIKE Deling 09.01.2007
Gdy dwa lata temu miałem okazję dosiąść tego cudaka - była to Yamaha Rhino 660 podczas pierwszej edycji Golden Cup w Krokowej - pomyślałem sobie, że " to nie chwyci". Po pierwsze ustrojstwo z silnikiem Gryzzli nie miało takiego kopa, jak pierwszy właściciel tego silnika. Po drugie cena Rhino w Polsce była kosmiczna (dalej jest!). No i wygląd - niby agresywny ale czegoś za dużo i ta kierownica! Ale minęło trochę czasu i nasi koledzy -[l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=163]Mariusz Kulak i Jarek Witas - postanowili dozbroić nieco cudaka i pojechać nim do Chorwacji[/l].
Pierwsza publiczna prezentacja w Polsce miała miejsce na River Ride. Popatrzyłem, pomyślałem i zakupiłem. Po kilku dniach spędzonych w terenie z nowym nabytkiem stwierdziłem, że pojazd ma dwie główne wady: po pierwsze - mało mocy, po drugie - duże gabaryty. Poza tym jest całkiem poręczny i bardziej praktyczny w życiu codziennym niż quad - to oczywiście moje prywatne odczucia. Jak osobiście preferuję w terenie jazdę quadem i to jedno osobowym. W Rhino trzeba się dzielić kierowaniem jeśli się jedzie z partnerem (każdy chce trochę poprowadzić). Nie wspomnę o Polarisie, gdzie do podziału może być nawet trzech delikwentów,lub w Kawasaki czy Bobcat, które robią nawet siodełka dla pięciu osób).

Ale się rozpisałem....konkretnie, będzie tu o takich cudakach różnych firm (głównie firmowych takich jak Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Polaris, Bombardier choć wynalazki też są mile widziane :-).

Zapraszam [l=http://www.atvpolska.pl/forum/viewforum.php?f=57]na Forum ATV Polska[/l] do dzielenia się wrażenimi z jazdy tymi ciekawymi maszynami. Liczę też na to, że nasz kolega, Mariusz Kulak, który ma spore doświadczenie nabyte w Croatia Trophy podzieli się z nami swoją wiedzą.

Zapraszam też do wpisywania się do ankiety użytkowników tego typu pojazdów w naszym kraju.

Pozdrawiam MIKEZobacz galerię

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');