ATV Polska
A A A

Skin Industries - nowa marka freestyle'owa w Polsce

Biuro ATV POLSKA 19.10.2007
Nareszcie „odjechane” freestyle'owe ciuchy [b]SKIN INDUSTRIES [/b]do nabycia w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=sklep]sklepie ATV Polska[/l]. Od października 2007 roku firma MotoX.com.pl została oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem tej markowej odzieży i akcesoriów. Marka [b]SKIN INDUSTRIES[/b] jest jednoznacznie kojarzona z freestylem i... erotyką. Dzieje się tak za sprawą nowoczesnego kroju, śmiałych grafik, wysokiej jakości wykonania oraz nietypowej inspiracji twórcy marki, który ma słabość do bogato obdarzonych, niegrzecznych panienek. Oferta [b]SKIN INDUSTRIES[/b] skierowana jest do osób pozytywnie zakręconych adrenaliną i nie bojących się manifestować zamiłowania do odmienności i „wypasionych” gadżetów.

[b]SKIN INDUSTRIES[/b] to amerykańska marka stworzona przez Al'a Bordy'ego, który jak głoszą mniej lub bardziej prawdziwe plotki, wywodzi się z branży filmów dla dorosłych. Kluczowy motyw dobrze wyposażonych przez naturę i skąpo odzianych panienek to znak rozpoznawczy marki. W ubraniach [b]SKIN INDUSTRIES[/b] bardzo chętnie pokazują się „gniewne” gwiazdy i gwiazdeczki sportów ekstremalnych oraz show biznesu.

Polscy fani fanów motocrossu i freestyle'u powinni kojarzyć markę z kultowych filmów o motocrossie i freestyle'u, jak Metal Anger czy Total Chaos. SKIN INDUSTRIES aktywnie promuje i wspiera zawodników sportów ekstremalnych na całym świecie. Do ekipy „podopiecznych” SKIN INDUSTRIES należą także przedstawiciele: freeride'u, dirt'u, downhill'u, sztuk walki i innych nietypowych dyscyplin.