ATV Polska
A A A

Skutery i Supermoto na Torze Poznań

Biuro ATV POLSKA 25.06.2009
[b]Już w najbliższy weekend (27-28.06.2009 r.) miłośników skuterów i supermoto zapraszamy na Tor „Poznań” do obejrzenia jedynej w tym roku zaplanowanej w Poznaniu rundy tych niezwykle popularnych i widowiskowych zawodów[/b].
Supermoto należy z pewnością do jednej z bardziej efektownych dyscyplin motocyklowych, w spadku po enduro supermoto zyskuje charakterystyczny styl jazdy żywcem zapożyczony z offroadu, zawody odbywają się częściowo na torze drogowym (asfaltowym), a częściowo na terenowym, z naturalnymi przeszkodami, skoki mogą odbywać się tylko na części szutrowej. W Poznaniu na specjalnie przygotowanym do tych zawodów torze, liczącym sobie 1400 m zobaczymy dwie widowiskowe hopy. Tych którzy odwiedzili w ubiegłych latach tor z pewnością do odwiedzania Toru "Poznań" w [b]najbliższą sobotę (27.06.2009 r.) nie trzeba specjalnie zachęcać, szczególnie że swój udział zapowiedziało blisko 70 zawodników zarówno na motocyklach jak i na quadach[/b].
W niedzielę natomiast (28.06.2009 r.) na tor wyjadą skutery, skutery to najtańsza forma ścigania się na motocyklach, dlatego z roku na rok jej popularność rośnie. Jest to także doskonałe „przedszkole” dla wszystkich którzy marzą by pójść w ślady Valentino Rossiego. Wszyscy kibice, którzy przyjadą na zawody na skuterze, będą mogli wjechać na teren toru gratis. Serdecznie zapraszamy wszystkich na trybuny od strony ul. Bukowskiej, skąd doskonale widać będzie cały tor zmagań zarówno skuterów jak i supermoto.
Więcej informacji w [l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=imprezy&type=details&id=636]Kalendarzu Imprez![/l]