ATV Polska
A A A

specjalne kaski do ATV

Andrzej Gawroński 20.06.2006
Firma Bell Racing, czołowy producent kasków rozpoczął produkcję kasków ATV2 dedykowanych do jazdy na quadach. O najwyższej, bezkompromisowej jakości kasków firmy Bell świadczy między innymi to, że jest ona czołowym dostawcą kasków dla Formuły 1. Stale współpracuje z największymi sławami Formuły 1 , minionymi i aktualnymi , takimi jak Ayrton Senna, Alain Prost, Michael Schumacher, Jacques Villeneuve, Jenson Button i wieloma innymi.


Kaski zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu całej wiedzy i doświadczenia zespołu produkcyjnego firmy , tego samego który zajmuje się kaskami przeznaczonymi do wyścigów samochodowych, w tym Formuły 1.
Kaski ATV2 są zaawansowane technologicznie, posiadają innowacyjny design, najwyższą jakość i atrakcyjną cenę. Kaski ATV2 posiadają certyfikat E22-05 dlatego mogą być używane nie tylko w terenie ale i na drogach publicznych. Bell Racing współpracuje z najsławniejszymi projektantami czego wynikiem jest dostępność kasków ATV2 w 2 układach graficznych Thunder i Cannibal. Thunder występuje w 6 kolorach a Cannibal w 7. Perfekcyjne dopasowanie zapewniają 3 wielkości skorupy kasku. Kaski występują w 7 rozmiarach od XSS do XXL. Waga kasku 1250-1350 gram. Wyjmowany i nadający się do prania środek kasku jest w tej klasie oczywistością. Miłym i bardzo przydatnym dodatkiem jest zapasowy daszek dodawany do każdego kasku ATV2.
Sugerowane ceny kasków na Europę to 190 (Cannibal) i 165 (Thunder) Euro + VAT.