ATV Polska
A A A

SSQuad.pl – Imprezy integracyjne z udziałem quadów.

www.SSQuad.pl - artykuł sponsorowany 10.04.2008
Jesteśmy firmą propagującą quady już od kilku lat. Od dwóch lat robimy to komercyjnie, swoją pasją zarażamy coraz większe grono osób. Do listy klientów korzystających z usług i doświadczenia www.stachurasquad.pl zaliczają się zarówno agencje eventowe działające na rynku lokalnym jak i wielkie jednostki gospodarcze, które poprzez nasze imprezy promują swoją kadrę menadżerską oraz klientów.

Jesteśmy małą firmą, cały czas się rozwijamy, zdobywamy doświadczenia i fundusze na planowane inwestycje. Wypracowaliśmy juz cykl imprez integracyjnych SSQuad Integracja, będących pewną alternatywą dla użytkowników quadów i ich rodzin, w swoim portfolio posiadamy około 400 kilometrów tras, którymi można się poruszać quadami i na których organizujemy nasze imprezy. Posiadamy teren, na którym cały czas przygotowujemy tor dla klientów – amatorów quadowych wrażeń, gdzie po jazdach można rozpalić ognisko, zjeść typowy terenowy posiłek i pogadać, naturalnie o naszym hobby. Posiadamy siedem swoich pojazdów opartych głownie na marce Kymco (150ccm – 300 ccm), dysponujemy jednak do dwudziestu kilku quadow, w zależności od potrzeb i budżetu naszych klientów. Wszystkie quady są zarejestrowane i posiadają ważne ubezpieczenie.


Nasze imprezy są inne, pozwalamy klientom poczuć to co czujemy my, prowadzimy grupę quadów w teren, daleko od bazy, czy nawet do innego województwa. Nie stronimy od przepraw wodnych, prób czysto technicznych, gdzie wzajemna asekuracja wzmacnia więź zespołu. Najcięższą i najbardziej ekstremalną imprezą, którą przeprowadziliśmy w zeszłym roku, była wyprawa dwudziestu quadów w odcinku nocnym, gdzie oprócz zmagań w terenie, klient musiał także walczyć przez kilka godzin z panującą w lesie twardą ciemnością.

Stanowimy zgrany zespół, głownie dzięki temu, że mamy wspólną pasję, wszystko to, co nam się udało osiągnąć byłoby trudne, gdyby nie pomoc członków naszego nieformalnego stowarzyszenia www.SSQuad.pl , którzy dzieląc swoje codzienne obowiązki, aktywnie uczestniczą w rozwoju naszej firmy, za co im serdecznie dziękujemy.

Jeżeli chcecie zorganizować imprezę z udziałem quadów dla klientów i/lub pracowników Waszej firmy, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Do zobaczenia w terenie!

Marcin Stachura, Krzysztof Stachura
[l=http://www.ssquad.pl/]www.SSQuad.pl[/l]
[[email protected]][email protected][/mail]

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');