ATV Polska
A A A

Strefa Serwisowa MOTO-MOTO

Biuro ATV POLSKA 16.02.2017

Strefa Serwisowa w rękach firmy MOTO-MOTO

Wszystkim rajdom cyklu Przeprawowych Mistrzostw oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM od zawsze towarzyszy Strefa Serwisowa. W niej profesjonalni mechanicy naprawiają uszkodzone maszyny uczestników zawodów, aby Ci mogli powrócić na trasę i walczyć o punkty. W sezonie 2017 obsługę Strefy Serwisowej powierzyliśmy firmie MOTO-MOTO z Łodzi.

MOTO-MOTO to m.in. profesjonalny serwis quadów i innych pojazdów off-roadowych. Poza przeglądami i naprawami, firma MOTO-MOTO zajmuje się tuningiem pojazdów oraz ich przygotowaniem do zawodów i wypraw. Wśród usług serwisu znajdziecie m.in.:
• montaż, dobór i ustawienie tuningowego zawieszenia
• montaż osłon podwozia, bumperów, dodatkowego oświetlenia LED, snorkli, czujników temperatur oraz wyciągarek i lin (z przodu i z tyłu),
• montaż osłon dłoni, instalacja podgrzewanych manetek i siedzeń,
• dobór i wymiana felg i opon.
• sprzedaż części oraz akcesoriów topowych marek

„Zajmujemy się sprzedażą i serwisem motocykli, quadów, skuterów, skuterów wodnych. Oferujemy także sprzedaż akcesoriów, odzieży i chemii motocyklowej, a także finansowanie zakupu i ubezpieczenie pojazdów.

Serwis czterokołowców znajduje się pod osobistą opieką naszego kierownika serwisu. Quady są u nas obsługiwane kompleksowo: serwisujemy, naprawiamy, doposażamy, przygotowujemy do wypraw i zawodów, szykujemy do codziennej pracy. Serwisujemy quady oraz sprzedajemy części dominujących marek: Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, Can-am, Polaris, Kymco.

Jesteśmy firmą rodzinną, którą łączy zamiłowanie do dźwięku silnika i powiewu wiatru na policzkach. Mamy także wspólny cel, aby każdego dnia służyć naszym klientom naszym doświadczeniem, fachowością i pasją.” – mówi Marta Wawrzyniak z firmy MOTO-MOTO.

Więcej informacji na temat nowego Partnera rajdów ATV Polska i PZM znajdziecie na stronie internetowej firmy MOTO-MOTO, dostępnej pod adresem www.moto-moto.net.pl oraz na facebook’owym fanpage’u www.facebook.com/MotoMotoPL/

', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');