ATV Polska
A A A

SUPER OFERTA DLA ZAWODNIKÓW ATV POLSKA !!!

Biuro ATV POLSKA 04.03.2010
Obecni i przyszli zawodnicy ATV Polska w nadchodzącym sezonie 2010 otrzymają szereg korzyści :

PREZENT NA START :
1. Koszulka zawodnicza - Jersey ATV Polska. Sygnowana własnym nazwiskiem i numerem startowym, dostępna w czterech różnych wzorach .
2. Smycz na klucze z logo ATV Polska.
3. Naklejki na Quada oraz Naszywki.
4. Czapeczkę z logotypem ATV Polska.

NOWA LEGITYMACJA CZŁONKOWSKA – ATV Polska rusza z duchem czasu. W nadchodzącym sezonie każdy zawodnik otrzyma nową plastikową Legitymację Członkowską. Będą one wyrabiane na wzór Dowodu Osobistego czy też karty kredytowej. JUŻ WKRÓTCE!

DARMOWE TORY TRENINGOWE – Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska jest w trakcie negocjacji z właścicielami torów treningowych rozmieszczonych w różnych rejonach Polski. Już niebawem każdy zawodnik ATV Polska otrzyma wykaz torów, na których będzie mógł bezpłatnie doskonalić swoje umiejętności. Do każdego toru będą dołączone załączniki takie jak : mapa toru, regulamin toru, osoby kontaktowe.

10 % ZNIŻKI – Każdy zawodnik naszego klubu dostaje 10% rabatu na ubrania pochodzące z kolekcji ATV Polska, które są sprzedawane w naszym sklepie internetowym.

OPIEKA PRZED, W TRAKCIE I PO ZAWODACH – Nasze Stowarzyszenie chce jak najlepiej pomóc naszym obecnym jak i nowym członkom w przygotowaniach do każdych zawodów. Z naszej strony oferujemy Państwu pomoc w wyrabianiu Licencji i Certyfikatów. Wysyłamy książeczki zdrowia. Zajmujemy się zgłoszeniami na zawody. Załatwiamy zakwaterowanie na zawodach. Dbamy o logistykę w trakcie zawodów. Przed zawodami, w trakcie zawodów oraz po ich zakończeniu działa u nas SMS-owy system informujący o wszystkich ważnych rzeczach, o których musi pamiętać zawodnik.

TRENINGI Z WYKWALIFIKOWANYM INSTRUKTOREM – Na sezon 2010 przewidziane są treningi i szkolenia naszych zawodników z profesjonalnym trenerami. Treningi będą odbywać się głównie w Polsce lecz nie wykluczamy, że również za granicą naszego kraju.

PRZYGODA Z DAKAREM – Jedyny Polak, który stanął na podium najtrudniejszego Rajdu Terenowego Świata jakim jest DAKAR Rafał Sonik, chce się podzielić swoimi umiejętnościami jak i doświadczeniem, które zdobył po przez wieloletnie starty. W związku z tym co jakiś czas będziemy organizować spotkania na różnych torach w celu przekazania cennych wskazówek jakimi Rafał może podzielić się z początkującymi jak i zaawansowanymi Quadowcami.
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');