ATV Polska
A A A

Św. Mikołaj jeździ quadem - impreza charytatywna dla dzieci z Domu Dziecka w Kórniku-Bninie k. Poznania

Tekst sponsorowany 09.11.2012
W dniu 01.12.2012r. (sobota) odbędzie się spotkanie charytatywne na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Kórniku-Bninie k. Poznania pn. „Święty Mikołaj jeździ quadem”.

Organizatorem imprezy jest firma MOTOCYKLE POLSKA, Autoryzowany Dealer YAMAHA w Poznaniu, ul. Bułgarska 63/65.

Program:
9.45 Rozpoczęcie spotkania
10.00 Wspólne śniadanie i zapoznanie się z podopiecznymi oraz personelem Domu Dziecka (ciepły posiłek, ciepłe napoje, ciasto…)
11.00 Rozmowa z dziećmi na temat bezpieczeństwa jazdy i odzieży ochronnej kierowcy quada, krótki instruktaż jazdy na quadzie i projekcja krótkiego filmu o jeździe na quadach
11.30 Jazda quadami w terenie wraz z podopiecznymi Domu Dziecka (wolontariusze-quadowcy wspólnie jeżdżą z dzieciakami na własnych quadach na zamkniętym terenie ośrodka)
13.00 Wspólny obiad, (jeżeli pogoda dopisze – ognisko)
13.30 Zakończenie spotkania

Organizator zapewnia wolontariuszom, dzieciom i pracownikom ośrodka dwa ciepłe posiłki oraz upominki dla podopiecznych domu dziecka.

Zapisy chętnych quadowców (wolontariuszy), chcących wesprzeć dzieciaki swoją obecnością i wspólną przejażdżką będą prowadzone w salonie: Motocykle Polska Autoryzowany Dealer Yamaha
w Poznaniu ul. Bułgarska 63/65, mailowo: [[email protected]][email protected][/mail] lub telefonicznie: 506 066 811 do dnia 26.11.2012r. Szczegóły wraz z programem spotkania i mapą dojazdu na stronie [l=http://www.facebook.com/MotocyklePolska]http://www.facebook.com/MotocyklePolska[/l] oraz na stronie [l=http://www.motocykle-polska.pl]www.motocykle-polska.pl[/l].
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');