ATV Polska
A A A

Św. Mikołaj jeździ quadem

Piotr Rembikowski Motocykle Polska 06.12.2012
W dniu 01.12.2012 odbyło się spotkanie z podopiecznymi Domu Dziecka w Kórniku-Bninie k. Poznania, zorganizowane wspólnymi siłami przez Motocykle Polska Sp. z o.o. Autoryzowanego Dealera Yamaha z Poznania oraz wielu serdecznych fascynatów jazdy Quadem, którzy tego dnia całymi rodzinami postanowili zrobić frajdę nie tylko sobie ale również dzieciakom z Kórnika. Atmosfera spotkania okazała się tak wyjątkowa, że wszyscy w ten sobotni dzień poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina, a mali mieszkańcy domu spowodowali, że niejednemu z nas zakręciła się łza w oku. Zastanawiam się dla kogo to wydarzenie było większym przeżyciem i doświadczeniem – dla organizatorów czy dla podopiecznych Domu Dziecka…


Dzień rozpoczął się wspólnym śniadaniem, rozmowami i zwiedzaniem wszystkich zakątków kompleksu, którego przewodnikami byli mieszkańcy i opiekunowie. Następnie po wcześniej przygotowanym, przez naszego specjalistę od quadów, torze w pozornie łatwym terenie, dzieci zgłębiały tajniki jazdy na czterokołowcach, zaskakując nas wszystkich swoimi umiejętnościami, zacięciem oraz ogromną ciekawością. Zabawa przerywana była jedynie słodkimi poczęstunkami. Kiedy wymarzliśmy już wszyscy, w radosnej atmosferze, wspólnie zjedliśmy obiad i podzieliliśmy się prezentami, dostarczonymi kilka godzin wcześniej przez znanego wszystkim brodatego faceta w czerwonym wdzianku. Dla nas – organizatorów, prezentem były emocje, które towarzyszyły temu spotkaniu.
Tym samym dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i za wspaniałą atmosferę, która spowodowała, że dzieciaki uwierzyły w „Św. Mikołaja jeżdżącego guadem”. Organizatorzy przepraszają renifery.


[l=http://www.atvpolska.pl/index.php?s=galeria&album=529]Galeria zdjęć[/l]

Autor:
Piotr Rembikowski

Manager Salonu
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');